Dysk SSD MSI Spatium M480 Pro 4TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 3D NAND (S78-440R050-P83)

Dodaj opinię

Kod:  417343872

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD MSI Spatium M480 Pro 4TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 3D NAND (S78-440R050-P83)

Dodaj opinię

Kod:  417343872

1 585,88

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Szarża do przodu z prędkością
Z uniwersum MSI pochodzi pamięć masowa o niesamowitych prędkościach i niewiarygodnej wydajności. Przenieś swój system na wyższy poziom dziękiSPATIUM.

Osiągnięta wydajność profesjonalna
Zapewniając najwyższą wydajność profesjonalną dla PCIe 4.0,MSI SPATIUM M480 PROoferuje do 60% szybsze losowe prędkości odczytu/zapisu, umożliwiając niezwykle responsywne wrażenia w grach i produktywność przy dużych obciążeniach.

Potrzeba prędkości!
Zoptymalizowany pod kątem interfejsu PCIe Gen4, dysk SSDSPATIUM M480 PROosiąga prędkości odczytu/zapisu do 7400/7000 MB/s, pozwalając na szybki transfer danych i skrócenie czasu ładowania gier.

Mały rozmiar, więcej pamięci
Najnowsza technologia 3D NAND flash zapewnia gęstą pamięć masową w kompaktowej obudowie i umożliwia przechowywanie danychSPATIUMo pojemności do 4 TB.

Nieograniczony potencjał
Wbudowane zabezpieczenia danych i funkcje korekcji błędów zwiększają wytrzymałość i żywotność pamięci flash NAND, umożliwiając bicie rekordów w grach lub przenoszenie swoich talentów na wyższy poziom.
 • TRIM:wydajne przetwarzanie niepotrzebnych danych i wydłużenie żywotności dysku SSD w celu tworzenia większej liczby gier lub treści.
 • S.M.A.R.T:monitoruje stan dysku i identyfikuje możliwe problemy, pozwalając ci nie martwić się w grach lub w pracy.
 • ECC:aby zachować ważne rekordy lub pliki w nienaruszonym stanie i zapewnić nieprzerwaną rozgrywkę bez awarii systemu.
 • Ochrona danych E2E:umożliwia niezawodny transfer danych i pomaga grać i tworzyć bez obaw dzięki zwiększonej stabilności systemu.
 • AES 256:zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych w szybkim procesie dzięki szyfrowaniu sprzętowemu.

Stworzony, by wygrywać
Z myślą o graczach, dyski SSDSPATIUMzoptymalizowane pod kątem wysokiej przepustowości i przepustowości pozwalają krócej czekać na załadowanie gier i grać, aby wygrać z minimalnymi opóźnieniami.

Twórz. Produkuj. Wykonaj.
Dyski SSDSPATIUMpozwalają zrobić więcej, otwierając obrazy, filmy, dokumenty i aplikacje o dużym obciążeniu z błyskawiczną prędkością, zapewniając nieprzerwaną kreatywność i produktywność.

Zadbaj o swoje dane
Migruj dane, monitoruj stan dysku i wskaźniki wydajności w czasie rzeczywistym dzięki MSI Center. Zapobiegaj utracie danych za pomocą dostarczonego oprogramowania Actiphy, które obejmuje funkcję tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Optymalny dysk SSD M.2
Zaprojektowane w formacie M.2 2280, dyski SSDSPATIUMmożna łatwo zainstalować w zewnętrznych obudowach SSD, komputerach stacjonarnych lub laptopach, zapewniając wysoką wydajność i energooszczędność każdego systemu komputerowego.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
 • 7400 MB/s
Szybkość zapisywania
 • 7000 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
 • 1500000 godz.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.