Dysk SSD KIOXIA EXCERIA G2 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 TLC (LRC20Z002TG8)

Dodaj opinię

Kod:  417343818

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD KIOXIA EXCERIA G2 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 TLC (LRC20Z002TG8)

Dodaj opinię

Kod:  417343818

519,60

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Seria dysków SSD EXCERIA G2 firmy KIOXIA na nowo definiuje masową pamięć dla codziennych użytkowników, którzy czują się ograniczeni przez sprzęt z interfejsem SATA. Pożegnaj się z opóźnieniami dysków twardych i uzyskaj wrażenia komputerowe godne twoich aplikacji.

W porównaniu do dysków SSD SATA, seria EXCERIA G2 oferuje równowagę między wydajnością i kosztami, aby przekształcić system. Dzięki smukłej i jednostronnej obudowie M.2 2280, dyski SSD z serii EXCERIA G2 podłącza się bezpośrednio do płyty głównej, zmniejszając liczbę kabli, co zapewnia bardziej elegancki system i łatwiejszą modernizację.

Wykorzystując technologię NVMe 1.3c, dyski SSD z serii EXCERIA G2 zmniejszają opóźnienia na magistrali I/O systemu pomiędzy dyskiem SSD a procesorem, zapewniając płynną i responsywną wydajność. Każdy dysk EXCERIA G2 wykorzystuje technologię BiCS FLASH i pionowo skonfigurowaną strukturę komórek, zapewniając najnowocześniejsze wrażenia z przechowywania danych. Oprogramowanie do zarządzania SSD Utility zostało zaprojektowane, aby pomóc twojemu dyskowi KIOXIA osiągnąć 100% wydajności i zapewnić ci kontrolę nad konserwacją, monitorowaniem i nie tylko!

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 2100 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 1700 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
  • 1500000 godz.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.