Mysz HP X4500 Wireless Black (H2W16AA)

Dodaj opinię Kod:  417322320
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz HP X4500 Wireless Black (H2W16AA)

Dodaj opinię Kod:  417322320

122,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Mysz bezprzewodowa z czujnikiem o rozdzielczości 1600 DPI HP X4500 (H2W16AA) zapewnia niezawodne połączenie i wysoką dokładność śledzenia ruchu. Ergonomiczna konstrukcja myszki pozwala wygodnie ułożyć dłoń, nie będzie ona męczyć się nawet podczas długiej pracy. Mysz jest przeznaczona dla osób praworęcznych.

Podłącz mysz do komputera za pomocą połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz za pomocą klucza USB-A. Mysz zasilana jest dwoma bateriami AA, których pojemność wystarcza na nawet 2,5 roku pracy.

Mysz HP X4500 jest kompatybilna z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7, Windows XP, Windows Vista i posiadających wolny port USB.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 2 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.