SSD dysk Dell 480GB 2.5" SATAIII (345-BBDF)

Dodaj opinię

Kod:  417056505

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

SSD dysk Dell 480GB 2.5" SATAIII (345-BBDF)

Dodaj opinię

Kod:  417056505

1 273,61

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Dysk SSD DELL o pojemności 480 GB to wydajne i niezawodne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących szybkiego nośnika do przechowywania danych. W formacie 2.5" ten dysk jest kompatybilny z wieloma laptopami i komputerami stacjonarnymi, oferując zarazem znaczne zwiększenie przestrzeni dyskowej.

Dysk ten wykorzystuje interfejs SATA III, co gwarantuje szybki transfer danych. Dzięki temu użytkownicy doświadczą szybkich czasów ładowania systemu operacyjnego, aplikacji oraz przyspieszenia operacji odczytu i zapisu plików.

Z pojemnością 480 GB, dysk ten dostarcza wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie systemu operacyjnego, programów, plików multimedialnych i danych użytkownika. To idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów technologii.

Dysk SSD DELL charakteryzuje się wysoką trwałością, co czyni go odpowiednim do zastosowań zarówno w środowisku domowym, jak i biznesowym. Technologia SSD eliminuje ruchome części mechaniczne, co przekłada się na mniejsze ryzyko uszkodzeń i dłuższą żywotność.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 535 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 495 MB/s
Format dysku
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.