Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Mechanical Mini for Mac Minimalist Illuminated GL Tactile Nordic Layout Space Gray (920-010835)

Dodaj opinię

Kod:  416063472

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Mechanical Mini for Mac Minimalist Illuminated GL Tactile Nordic Layout Space Gray (920-010835)

Dodaj opinię

Kod:  416063472

492,17

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Stworzona dla komputerów Mac
Przedstawiamy niskoprofilową klawiaturę mechaniczną zaprojektowaną dla komputerów Mac i w pełni kompatybilną z macOS i iPadOS.

Mechaniczne pisanie, układ klawiszy Mac
Niskoprofilowa, cichsza klawiatura mechaniczna nowego poziomu z przełącznikami Tactile Quiet w układzie klawiszy Mac, które oferują satysfakcjonujące wyczuwalne uderzenie — dla precyzyjnego sprzężenia zwrotnego, reaktywnego resetowania klawiszy i mniejszego hałasu.

Nieprzerwana wydajność
Inteligentne podświetlenie sprawia, że podświetlane klawisze magicznie rozświetlają się w momencie zbliżenia dłoni i automatycznie dostosowują się do warunków oświetleniowych, zapewniając optymalne zużycie baterii. Różnorodne efekty podświetlenia wciągają użytkownika w pracę. Przełączaj się między efektami w aplikacji Logi Options+ lub naciskając jednocześnie klawisz Fn i klawisz żarówki.

Masz opcje
Zrób więcej ze swoimi klawiaturami dzięki Logi Options+. Pracuj na komputerach lub laptopach z systemem macOS, zmieniaj funkcje klawisza Fn, sprawdzaj żywotność baterii, wybieraj efekty podświetlenia, przypisuj profile aplikacji i inteligentne akcje, aby zoptymalizować niemal każdy aspekt przepływu pracy.

Łączność z wieloma komputerami Mac
Łatwo sparuj MacBook, iMac i iPad przez Bluetooth Low Energy i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku — podłączenie do 3 urządzeń nigdy nie było łatwiejsze.

Klawiatura MX Mechanical Mini for Mac podąża za myszą MX z technologią Flow z jednego komputera Mac lub laptopa do drugiego, co oznacza, że możesz pisać na wielu komputerach Mac w jednym płynnym przepływie pracy. Przesyłaj pliki, dokumenty i obrazy między urządzeniami oraz systemami operacyjnymi macOS i Windows dzięki Logi Options+.

Natychmiastowe połączenie, szybkie ładowanie
MX Mechanical Mini for Mac działa do 15 dni po pełnym naładowaniu — lub do 10 miesięcy z wyłączonym podświetleniem. Jedno szybkie, 15-minutowe ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB-C do USB-C zapewnia cały dzień nieprzerwanej pracy.

Specyfikacja

Liczba przycisków na klawiaturze
  • 85
Rodzaj opakowania
  • Retail
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.