Klawiatura bezprzewodowa Logitech Signature K650 USB/Bluetooth Nordic Layout White (920-010983)

Dodaj opinię

Kod:  416014446

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa Logitech Signature K650 USB/Bluetooth Nordic Layout White (920-010983)

Dodaj opinię

Kod:  416014446

190,51

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Pisz wygodnie. Zrób więcej.
Ułatw sobie pracę i zapewnij sobie komfort, którego potrzebujesz podczas długich godzin spędzonych przy biurku. Signature K650 została zaprojektowana z myślą o komforcie i produktywności. Dzięki ulepszonym skrótom, zintegrowanej podpórce pod nadgarstki i głęboko wyściełanym klawiszom Signature K650 jest w stanie sprostać wszystkim codziennym potrzebom, zapewniając jednocześnie wiele godzin komfortu.

Komfort przez cały dzień
Ciesz się komfortem przy każdym naciśnięciu klawisza, aby uzyskać bardziej satysfakcjonującą produktywność. Signature K650 jest wyposażona w zintegrowaną, miękką w dotyku podpórkę pod nadgarstki i głęboko wyściełane klawisze, które zapewniają bardziej satysfakcjonujące wrażenia podczas pisania przez długie godziny przy biurku.

Osiągnij więcej przy mniejszym wysiłku
Pełnowymiarowy układ klawiatury Signature K650 umożliwia dostęp do wszystkich odpowiednich klawiszy skrótów i pozwala zaoszczędzić czas dzięki poleceniom takim jak zrzut ekranu, wyciszenie i wyłączenie mikrofonu oraz nawigacja internetowa.

Działa na wielu platformach
Niezależnie od konfiguracji, niezależnie od platformy — Signature K650 działa na prawie każdym systemie operacyjnym — Windows, macOS, Linux, ipadOS, iOS, Android. Posiada również certyfikat Works With Chromebook.

Połącz się tak, jak lubisz
Łączenie się z urządzeniami jest dziecinnie proste dzięki bezprzewodowej łączności przez Bluetooth Low Energy lub dołączonemu odbiornikowi USB Logi Bolt. Uzyskaj silne, niezawodne połączenie bezprzewodowe z odległości do 10 metrów, które pozwala zachować elastyczność w miejscu pracy, jednocześnie utrzymując porządek na biurku i bez kabli.

Połącz się tak, jak lubisz
Łączenie się z urządzeniami jest bardzo proste dzięki bezprzewodowej łączności przez Bluetooth Low Energy lub dołączonemu odbiornikowi USB Logi Bolt. Uzyskaj silne, niezawodne połączenie bezprzewodowe z odległości do 10 metrów, które pozwala zachować elastyczność w miejscu pracy, utrzymując porządek na biurku i bez kabli.

Niezawodny i bezproblemowy
Nie musisz martwić się o swoją klawiaturę. Signature K650 będzie działać tak długo, jak tego potrzebujesz i nie będzie wymagać nowych baterii przez okres do 36 miesięcy. Jej konstrukcja jest również niezwykle łatwa w czyszczeniu i odporna na zalanie.

Po prostu lepiej razem
Zwiększ produktywność i elastyczność. Połącz klawiaturę Signature K650 z myszą Signature M650 i pobierz aplikację Logi Options+, aby odkryć proste sposoby personalizacji klawiatury i myszy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.