Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys Mini For Mac Wireless Illuminated Nordic Layout Pale Grey (920-010524)

Dodaj opinię

Kod:  416014437

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys Mini For Mac Wireless Illuminated Nordic Layout Pale Grey (920-010524)

Dodaj opinię

Kod:  416014437

397,59

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mniejszy. Inteligentniejszy. Dla komputerów Mac.
Poznaj MX Keys Mini for Mac — minimalistyczną klawiaturę stworzoną dla twórców Apple. Mniejsza obudowa i inteligentniejsze klawisze zapewniają potężniejszy sposób tworzenia, tworzenia i robienia.

Układ klawiszy Mac
Klawiatura MX Keys Mini for Mac idealnie wpasuje się w twoje procesy robocze na Mac i iPad — z układem dla Maca, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego rytmu. Otrzymasz większą funkcjonalność, doskonałą konstrukcję klawiszy i solidną jakość wykonania w konstrukcji, która idealnie wtapia się w ekosystem Apple.

Klawiatura MX Keys Mini for Mac jest zoptymalizowana pod kątem systemów macOS, iPadOS i iOS.

Mały rozmiar, ogromny komfort
Pracuj na minimalistycznej klawiaturze, która umieszcza każdy klawisz, polecenie i skrót na wyciągnięcie ręki. Minimalistyczny kształt klawiatury pozwala na ułożenie ramion i umieszczenie myszy bliżej klawiatury, co przekłada się na mniejszą liczbę ruchów ręką - dla lepszej postawy i ergonomii. 

Klawisze w kształcie opuszków palców
Klawisze Perfect Stroke zapewniają, że każde naciśnięcie klawisza jest płynne, naturalne i dokładne. Sferycznie wyżłobione klawisze dopasowują się do kształtu opuszków palców, a ich zaokrąglone krawędzie zapewniają satysfakcjonującą informację zwrotną — bez względu na to, gdzie uderzysz klawisz. Każdy klawisz został pokryty matową powłoką, dzięki czemu palce przesuwają się po powierzchni bez wysiłku.

Płynne tworzenie
Klawiatura MX Keys Mini for Mac obsługuje technologię przepływu MX Anywhere 3 for Mac lub MX Master 3 for Mac z jednego urządzenia Apple na drugie, co oznacza, że możesz pisać na wielu urządzeniach w jednym płynnym przepływie pracy.

Przesyłanie plików, dokumentów i obrazów między urządzeniami oraz systemami operacyjnymi macOS i Windows za pomocą Logi Options+

Wprowadzenie klawiszy emoji, dyktowania i wyciszania/wyłączania mikrofonu
Inteligentniejsze klawisze Fn umożliwiają teraz wysyłanie emotikonów, wyciszanie i wyłączanie mikrofonu oraz aktywowanie funkcji rozmowy tekstowej.

Inteligentne oświetlenie. Jeszcze bardziej inteligentna.
Czujniki zbliżeniowe wykrywają dłonie, podświetlając klawiaturę w momencie zbliżenia palców. Podświetlane klawisze automatycznie dostosowują się do warunków oświetleniowych i wyłączają się, gdy się od nich oddalisz — oszczędzając energię w chwilach inspiracji.

Intensywność podświetlenia automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych lub można ją ustawić ręcznie.

Szybkie ładowanie przez USB-C
Klawiatura MX Keys Mini for Mac działa do 10 dni po pełnym naładowaniu — lub do 5 miesięcy z wyłączonym podświetleniem. Dołączony kabel USB-C umożliwia ładowanie podczas pracy.

Specyfikacja

Liczba przycisków na klawiaturze
  • 80
Rodzaj opakowania
  • Retail
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.