Mysz Ugreen MU006 Ergonomic Wireless Blue (6941876210640)

Dodaj opinię

Kod:  415212744

Połączenie
Rozmiar myszki
Cechy
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Ugreen MU006 Ergonomic Wireless Blue (6941876210640)

Dodaj opinię

Kod:  415212744

34,08

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 6 miesięcy 

Opis

5 poziomów regulacji DPI

Przełączaj poziomy DPI tej bezprzewodowej myszy pomiędzy 800/1200/1600/2000/4000, aby spełnić Twoje specjalne potrzeby z większą czułością. Dokładnie odtwarzaj ruchy podczas pracy z dużą prędkością, idealne dla wyświetlacza HD 4K/8K.

Ultra cicha mysz

Mysz do laptopa ma cichą konstrukcję, jest bardzo cicha podczas klikania, przewijania lub przesuwania, co czyni ją idealną myszą komputerową do biura, sali konferencyjnej, kawiarni, biblioteki, sypialni.

Smukła i wygodna konstrukcja

Odbiornik USB można wygodnie przechowywać w smukłej myszy bezprzewodowej, a ultracienkie i lekkie elementy sprawiają, że mysz USB jest wygodna do przenoszenia lub podróżowania. Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodne noszenie w dłoni w ciągu dnia.

Długi czas pracy baterii

Zastosowany zaawansowany chip technologiczny z inteligentną technologią oszczędzania energii, bezprzewodowa mysz Ugreen z czasem pracy baterii do 18 miesięcy. Mysz komputerowa zasilana jest baterią 1AA. Uwaga: bateria nie jest dołączona.

Szeroka kompatybilność

Ta mysz do laptopa jest z łatwością kompatybilna z systemami Windows 7/8.1/10/11/XP, MacOS, Linux, Chrome OS i Android. Współpracuje z laptopem, komputerem, Chromebookiem, Macbookiem, tabletem, notebookiem i innymi urządzeniami. Uwaga: Tylko połączenie USB 2,4G bez Bluetooth dla myszy komputerowych. Odbiornik USB jest umieszczony w myszy bezprzewodowej, obok gniazda baterii.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.