Wentylator Arctic P14 PWM PST A-RGB 140mm Biały (ACFAN00276A)

Dodaj opinię Kod:  415021980
Rozmiar wentylatora

Wentylator Arctic P14 PWM PST A-RGB 140mm Biały (ACFAN00276A)

Dodaj opinię Kod:  415021980

Wycofany z produkcji

Nowe modele Arctic →

Opis

RGB dla pełnej kontroli kolorów
P14 PWM PST A-RGB ma 12 cyfrowych diod LED A-RGB w ramce wentylatora. Można nimi sterować niezależnie od siebie i są one kompatybilne ze standardami A-RGB wiodących producentów płyt głównych. Wentylator może być zatem w pełni oświetlony bezpośrednio poprzez złącze A-RGB na płycie głównej lub za pośrednictwem zewnętrznego kontrolera i zsynchronizowany z oświetleniem innego sprzętu.
Tryb 0dB - Zero obrotów
Prędkość wentylatora można zdławić do zatrzymania za pomocą PWM. Umożliwia to cichą pracę w trybie IDLE i jednocześnie gwarantuje najwyższą wydajność, gdy jest to wymagane.
Maksymalna gładkość, minimalne wibracje
Hałas pracy nowo opracowanego silnika ARCTIC jest ledwo zauważalny nawet przy najniższej prędkości. Dodatkowo P14 PWM PST A-RGB posiada gumowane powierzchnie stykowe, redukując w ten sposób słyszalne wibracje do minimum.
Zoptymalizowany pod kątem wysokiego ciśnienia statycznego
P14 PWM PST A-RGB działa ze skupionym przepływem powietrza i wysokim ciśnieniem statycznym. Wentylator gwarantuje wyjątkowo wydajne chłodzenie, nawet przy zwiększonym oporze powietrza, dlatego nadaje się do stosowania na radiatorach, grzejnikach, a także panelach perforowanych i filtrach.
200 do 1900 obr/min regulowane za pomocą PWM PST
Dzięki szerokiemu zakresowi prędkości i innowacyjnej technologii udostępniania PWM (PST) prędkość wentylatora P14 PWM PST A-RGB można kontrolować synchronicznie ze wszystkimi innymi wentylatorami. Redukuje to hałas do minimum, a jednocześnie gwarantuje najwyższą wydajność chłodzenia.
Wysokiej jakości łożysko ślizgowe
Dzięki opracowanej w Niemczech kombinacji stopu i smaru zmniejsza się tarcie w łożysku i osiągana jest większa wydajność. W ten sposób wytwarza się mniej ciepła, hałas łożysk jest mniejszy, a żywotność wentylatora jest dłuższa.
Jakość, na której możesz polegać
Aby zapewnić trwałość naszych produktów, przeprowadzamy długotrwałe testy w różnych, czasem bardzo niekorzystnych warunkach. W ten sposób uczymy się, jak możemy trwale udoskonalać nasze produkty dla naszych klientów. Ponadto doskonałe wyniki wieloletnich testów dają nam pewność, że nasze produkty wyróżniają się nie tylko jakością, ale także trwałością. Bezpieczeństwo, które chętnie przekazujemy naszym klientom.

Specyfikacja

Rozmiar wentylatora
Prędkość obrotowa
 • 1900 obr/min
Zasilanie
 • 4-pin + 4-pin
Dodatkowo
 • Liczba łopatek wentylatora: 5
  Oświetlenie LED
  Liczba żarówek LED: 12
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.