Dysk SSD Samsung PM897 3.84TB 2.5" SATA III V-NAND (MZ7L33T8HBNA-00A07)

Dodaj opinię Kod:  412759932
Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Samsung PM897 3.84TB 2.5" SATA III V-NAND (MZ7L33T8HBNA-00A07)

Dodaj opinię Kod:  412759932

2 856,92

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Dysk w rozmiarze 2.5 cala to stosunkowo niewielki sprzęt, który sprawdza się idealnie, jako przenośna baza danych. Można go podłączyć do dowolnego urządzenia z gniazdem USB i nie wymaga dodatkowego zasilania. To doskonała propozycja dla klientów, którzy w sposób szczególny cenią komfort użytkowania. Zaawansowany model sprawdzi się idealnie na pokładzie serwera i wpisze się w zakres twoich preferencji.

Dysk SSD to nowoczesne urządzenie, którego działanie oparte jest na pamięci typu flash, przez co charakteryzuje się bardzo szybką pracą i bezproblemowym działaniem. W przeciwieństwie do klasycznych napędów HDD, w dysku SSD brak jest części ruchomych, co w oczywisty sposób wpływa na jego większą odporność. Nowoczesne dyski SSD zapewniają bardzo wysoką kulturę pracy, błyskawiczny dostęp do danych i wyróżniają się niską awaryjnością, co jest tak istotne w zastosowaniach serwerowych.

Cechą charakterystyczną interfejsu SATA 3 jest maksymalna przepustowość rzędu 6 Gbit/s. Tak skonstruowane dyski stanowią uniwersalne rozwiązanie i znalazły szerokie zastosowanie również na pokładzie serwerów. Klienci zawsze mogą liczyć na efektywną pracę przy zróżnicowanych zadaniach oraz wydajność na najwyższym poziomie. Z takiej technologii skorzystało już wielu wymagających użytkowników, którzy zawsze oczekują pierwszorzędnej jakości.

Nominalny czas pracy to bardzo istotny element specyfikacji technicznej. Na ten aspekt powinni zwrócić uwagę najbardziej wymagający klienci. Nośnik danych, który pozwoli na bezawaryjne działanie przez 2 mln godzin stanowi rozwiązanie na lata. Ten wysokiej klasy dysk znajdzie szerokie zastosowanie na pokładzie serwerów, zapewniając komfort pracy na kapitalnym poziomie. Wybierz wysoką funkcjonalność i nowoczesną technologię.

PM897 został stworzony do obsługi dużych obciążeń przy zmniejszonym opóźnieniu. Dysk zapewnia optymalną wydajność przy niższym całkowitym koszcie posiadania w porównaniu z konwencjonalnymi dyskami twardymi HDD. PM897 jest odpowiednim rozwiązaniem dla różnych serwerów, w tym serwerów WWW, przesyłania strumieniowego, aplikacji i serwerów pamięci podręcznej.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 560 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 530 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
  • 2000000 godz.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.