Dysk SSD Samsung PM9A1 1TB M.2 NVMe PCIe TLC (MZVL21T0HCLR-00B00)

Dodaj opinię

Kod:  412654761

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Samsung PM9A1 1TB M.2 NVMe PCIe TLC (MZVL21T0HCLR-00B00)

Dodaj opinię

Kod:  412654761

439,00

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Dyski SSD o formacie 2.5 cala to niewielkie i lekkie sprzęty często instalowane w laptopach. Znalazły również zastosowanie, jako urządzenia zewnętrzne. Do największych zalet można zaliczyć kompaktowe rozmiary i prosty montaż w obudowach. 

Ten model dysku zewnętrznego oferuje 1 TB miejsca na różnorodne materiały. Przestrzeń ta pomieści pokaźną kolekcję zdjęć lub filmów, a także ogrom plików tekstowych. To popularny wybór do zastosowań firmowych i indywidualnych.

Pamięć TLC, czyli Triple Level Cell pozwala na zapisywanie do trzech bitów informacji w jednej komórce. To sprawi, że pojemność kości zwiększa się, a nie ulegają zmianie jej rozmiary. Prędkość odczytu i zapisu danych stoi na przyzwoitym poziomie.

Dyski SSD zdecydowanie przewyższają nośniki HDD, jeśli chodzi o tempo działania, dzięki czemu dostęp do danych jest błyskawiczny. Ten dysk zapewnia optymalną prędkość odczytu danych, dzięki czemu jest tak popularnym wyborem do codziennych zastosowań. Sprawdzi się zarówno jako dysk systemowy, jak również jako miejsce do przechowywania danych lub instalowania gier i programów.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 7000 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 5100 MB/s
Czas do wystąpienia awarii
  • 2000000 godz.
Format dysku
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.