Płyta główna ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI (s1700, Intel H770, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  412093707

Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • Intel Core (13 i 12 generacji) / Pentium Gold / Celeron pod gniazdo LGA1700

Płyta główna ASUS TUF GAMING H770-PRO WIFI (s1700, Intel H770, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  412093707

1 052,08

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

TUF GAMING H770-PRO WIFI wykorzystuje wszystkie najważniejsze elementy najnowszych procesorów Intel i łączy je z funkcjami gotowymi do gier oraz sprawdzoną wytrzymałością. Wyposażona w komponenty klasy wojskowej, ulepszone rozwiązanie zasilania i kompleksowy system chłodzenia, ta płyta główna wykracza poza oczekiwania dzięki solidnej wydajności do maratonów gier. Płyty główne TUF GAMING przechodzą również rygorystyczne testy wytrzymałościowe, aby zapewnić, że poradzą sobie w warunkach, w których inne mogą zawieść. Pod względem estetycznym, model ten posiada wytłoczoną tabliczkę znamionową i geometryczne elementy konstrukcyjne, aby odzwierciedlić niezawodność i stabilność, które definiują serię TUF GAMING.

Wszechstronna efektywność energetyczna
Funkcja oszczędzania energii zawiera kilka ustawień, które mogą łatwo zoptymalizować zużycie energii i zmaksymalizować jej oszczędność. Możesz włączyć limit mocy procesora, przyciemnić oświetlenie Aura i ustawić profil wentylatora na tryb oszczędzania energii. Można również przełączyć plan oszczędzania energii, który jest wbudowany w system Microsoft Windows.

Solidna wydajność
Dzięki ulepszonemu dostarczaniu mocy i wszechstronnym opcjom chłodzenia, które zasilają najnowsze procesory Intel, a także obsłudze pamięci DDR5 i pamięci masowej PCIe 4.0, TUF GAMING H770-PRO WIFI jest idealną podstawą dla Twojej następnej platformy Intel.

Łatwy PC DIY
Linia TUF GAMING oferuje łatwą konfigurację dla wszystkich konstruktorów. Ekosystem TUF GAMING Alliance zapewnia kompatybilność, podczas gdy Armoury Crate posiada Fan Xpert 4, informacje o sprzęcie, dwukierunkową redukcję szumów AI, opcje RGB i ustawienia peryferiów. Platforma ta posiada intuicyjne narzędzia do budowania i optymalizacji wymarzonych zestawów.

Buduj z zaufaniem
TUF GAMING Alliance to współpraca firmy ASUS z zaufanymi markami komponentów komputerowych w celu zapewnienia kompatybilności szerokiej gamy części, takich jak obudowy komputerowe, zasilacze, chłodzenia procesorów, zestawy pamięci i inne. Dzięki regularnemu dodawaniu nowych partnerstw i komponentów, TUF GAMING Alliance będzie nadal rosnąć w siłę.

Wciągająca rozgrywka
Płyty główne TUF GAMING H770 zapewniają bogaty w funkcje pakiet do gier o wysokiej wydajności, z ultraszybką siecią zapewniającą płynniejszą rozgrywkę online, nieskazitelnym dźwiękiem z wskazówkami pozycyjnymi do gier FPS oraz wbudowanym oświetleniem RGB, które synchronizuje się z podłączonym sprzętem, aby spersonalizować atmosferę gry.

Specyfikacja

Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.