Mysz Kensington Pro Fit Mid-Size Wireless Czarna (K72405EU)

Dodaj opinię

Kod:  411550707

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Kensington Pro Fit Mid-Size Wireless Czarna (K72405EU)

Dodaj opinię

Kod:  411550707

125,35

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz bezprzewodowa Kensington Pro Fit Mid-Size zapewnia płynną pracę w środowisku biurowym. Uzupełnia korzystanie z mobilnego laptopa podczas podróży dzięki nanoodbiornikowi. Ergonomiczna konstrukcja dla osób praworęcznych z czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości zapewnia precyzyjną i szybką kontrolę. Ergonomiczna konstrukcja dopasowuje się do naturalnej krzywizny dłoni, zapewniając maksymalny komfort podczas długotrwałego użytkowania.

Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii informuje o konieczności ich wymiany. Włącznik/wyłącznik wydłużający żywotność baterii. Żywotność baterii wynosi do 12 miesięcy. Wymaga 2 baterii AAA (w zestawie) Kompatybilna z komputerami PC i Mac. 2 lata gwarancji.

Miękkie gumowe panele i wyprofilowane przyciski zapewniają komfort i wygodę. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości (800 / 1200 / 1600 dpi) zapewnia płynne sterowanie kursorem i precyzyjne śledzenie. Bezpieczna technologia bezprzewodowa 2.4 GHz zmniejsza ryzyko zakłóceń i jest idealna do biur o dużym natężeniu ruchu. Klikalne kółko przewijania jest idealne do szybkiego przeglądania dokumentów. Bezprzewodowy odbiornik USB Nano można przechowywać w komorze baterii myszy podczas podróży, co jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych profesjonalistów.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 2 x AAA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.