Mysz Logitech MX Master 3S for Business Wireless Graphite (910-006582)

Dodaj opinię

Kod:  411547797

Połączenie
Rozmiar myszki
Cechy
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Logitech MX Master 3S for Business Wireless Graphite (910-006582)

Dodaj opinię

Kod:  411547797

439,94

Dostępny

1

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

LEGENDA. W NOWYM WCIELENIU
Poznaj MX Master 3S, następną generację popularnej myszy.
Przeżyj każdy moment swojej pracy z jeszcze większą precyzją, dotykowym sprzężeniem zwrotnym, wydajnością, cichymi przyciskami i czujnikiem o rozdzielczości 8000 pikseli na cal ze szklanym śledzeniem.

NAMACALNE, ALE NIESŁYSZALNE
Przedstawiamy Quiet Clicks, technologię zapewniającą praktycznie bezgłośne dotykowe sprzężenie zwrotne dla pracy i kreatywności. Przyciski Quiet Clicks zapewniają przyjemne wrażenia dotykowe po naciśnięciu, ale są o 90% cichsze niż konwencjonalne przyciski (w porównaniu do MX Master 3, poziom dźwięku lewego i prawego kliknięcia w MX Master 3S jest o 90% niższy (mierzony w odległości 1 m)).

A w połączeniu z zaskakująco cichym elektromagnetycznym kółkiem przewijania MagSpeed, pozwalają na pracę z maksymalnym skupieniem.

8000 PUNKTÓW NA CAL I ŚLEDZENIE NA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Mysz MX Master 3S wyposażyliśmy w najbardziej precyzyjny i czuły sensor nowej generacji.

Czujnik optyczny o rozdzielczości 8000 pikseli na cal śledzi mysz praktycznie wszędzie - nawet na szkle (szklana powierzchnia musi mieć co najmniej 4 mm grubości). Czułość śledzenia można dostosować w oprogramowaniu Logi Options+, aby dopasować ją do bieżącego przepływu pracy i rozdzielczości monitora (wymaga oprogramowania Logi Options+ dla systemu Windows lub macOS).

PRZEWIJANIE 1000 LINII NA SEKUNDĘ
Kółko elektromagnetyczne MagSpeed umożliwia ruch kursora z dokładnością co do piksela i przewijanie z prędkością 1000 linii na sekundę. Jest również praktycznie bezgłośne.

Kółko jest wykonane z obrabianej maszynowo stali, dzięki czemu zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe i jest wystarczająco ciężkie, aby zapewnić znaczną bezwładność, a jednocześnie jest całkowicie ciche.

OPTYMALIZACJA PRZEPŁYWU PRACY
Pracuj z wieloma urządzeniami i systemami operacyjnymi jednocześnie, dostosuj poszczególne przyciski, ustaw specjalne parametry dla aplikacji, zoptymalizuj prawie każdy krok przepływu pracy i dostosuj prędkość śledzenia. (Wymaga oprogramowania Logi Options+ dla Windows lub macOS)

ERGONOMICZNY KSZTAŁT I KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ
Ergonomiczna obudowa myszy została zaprojektowana tak, aby idealnie wspierać dłoń i palce. Teksturowane powierzchnie zapewniają pewny chwyt i kontrolę. Unikalna krzywizna MX Master 3S pozwala wygodnie trzymać dłoń w bardziej naturalnej pozycji.

Optymalnie rozmieszczone przyciski sterowania kciukiem są łatwo dostępne i zapewniają szybką i intuicyjną nawigację. Boczne kółko przewijania podąża za naturalnymi ruchami kciuka, zapewniając płynną i intuicyjną nawigację poziomą.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • Akumulator własny
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.