Płyta główna ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI (s1700, Intel Z790, PCI-Ex16) (90MB1DV0-M0EAY0)

Dodaj opinię

Kod:  411382542

Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • Procesory Intel Core (13. i 12. generacji) / Pentium Gold / Celeron

Płyta główna ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI (s1700, Intel Z790, PCI-Ex16) (90MB1DV0-M0EAY0)

Dodaj opinię

Kod:  411382542

2 267,10

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

ProArt Z790-Creator WiFi umożliwia twórcom na wszystkich poziomach, maksymalizując wydajność procesorów Intel Core 13. i 12. generacji z 16(70A)+1(70A)+2 stopniami mocy, DDR5 i PCIe 5.0 oraz błyskawiczną łączność, w tym Thunderbolt 4 (zgodny z USB4), 10 Gb i 2,5 Gb Ethernet oraz WiFi 6E.

Jest to profesjonalna, elegancka i precyzyjna wizja dla twórców treści wszelkiego rodzaju, ze stylem podkreślonym warstwami czerni ton w ton z metalicznymi złotymi akcentami.

Wszystko, czego potrzebujesz dla maksymalnej produktywności
Porty Thunderbolt 4 (zgodne z USB4)
Dwa porty Thunderbolt 4 umożliwiają podłączenie wszystkich gadżetów do tworzenia treści i zapewniają dwukierunkowy transfer danych z prędkością do 40 Gb/s. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć kreatywną pracę z jednym monitorem 8K lub dwoma monitorami 4K, możesz podłączyć oddzielną kartę graficzną do wbudowanego portu DisplayPort-in z tyłu I/O i skierować wyjście wideo przez port Thunderbolt 4.

Ultraszybka łączność sieciowa
WiFi 6E
Wbudowana technologia WiFi 6E wykorzystuje nowo dostępne widmo radiowe w paśmie 6 GHz, zapewniając do trzech razy większą przepustowość niż pasmo 5 GHz i do siedmiu pasm 160 MHz, aby zapewnić ultraszybkie prędkości sieci bezprzewodowej wraz z ulepszoną przepustowością i lepszą wydajnością w gęstych środowiskach bezprzewodowych.

Ethernet 10 Gb i 2.5 Gb
Podwójne porty Ethernet zapewniają szybki transfer danych jednocześnie dla przesyłania strumieniowego lub przesyłania danych przez Internet 2.5 Gb i 10 Gb dla lokalnej sieciowej pamięci masowej (NAS), umożliwiając lepszą organizację i bezpieczeństwo danych.

Gniazda rozszerzeń PCIe 5.0
Obydwa gniazda rozszerzeń x16 są wyposażone w interfejs PCIe 5.0, oferując niesamowite prędkości do 64 GB/s dla kompatybilnych urządzeń. Aby wytrzymać obciążenie masywnych kart graficznych, są one również chronione przez wsporniki SafeSlot, a górny slot można łatwo zwolnić dzięki przyciskowi Q-Release.

Ultraszybka pamięć masowa M.2
Cztery gniazda PCIe 4.0 M.2 obsługują do 22110 i zapewniają obsługę NVMe® SSD RAID dla niesamowitego wzrostu wydajności. Utwórz konfigurację RAID z maksymalnie dwoma urządzeniami pamięci masowej PCIe 4.0, aby cieszyć się najszybszymi prędkościami transferu danych.

Szybkie ładowanie urządzeń USB
Złącze USB 3.2 Gen 2x2 Type-C na panelu przednim z funkcją Quick Charge 4+
Złącze USB 3.2 Gen 2x2 zwiększa transfer danych z prędkością do 20 Gb/s. Ten header jest również wyposażony w technologię Quick Charge 4+, która może szybko naładować ekran piórkowy, tablet lub telefon komórkowy do 60 watów za pomocą kabla zasilającego PCIe podłączonego do pobliskiego 6-stykowego złącza.

Personalizacja ustawień osobistych
ProArt Creator Hub to osobisty portal do monitorowania stanu komputera, personalizacji ustawień lub optymalizacji przepływu pracy. Posiada intuicyjny pulpit nawigacyjny, szybko przełącza profile wentylatorów i ułatwia przełączanie między różnymi trybami wydajności.

Specyfikacja

Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Interfejs bezprzewodowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.