Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys For Business Wireless DEU Graphite (920-010244)

Dodaj opinię

Kod:  410728575

Połączenie
Układ klawiatury
Rodzaj klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys For Business Wireless DEU Graphite (920-010244)

Dodaj opinię

Kod:  410728575

446,02

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Poznaj MXKEYS!
Przedstawiamy Logitech MX Keys, klucz do opanowania kolejnego dużego projektu. To pierwsza w historii klawiatura MX przeznaczona dla twórców i programistów. Sferyczne klawisze dopasowują się do kształtu opuszków palców, a ich zaokrąglone krawędzie zapewniają satysfakcjonujące sprzężenie zwrotne bez względu na to, gdzie naciśniesz klawisz. Każdy klawisz ma matowe wykończenie, dzięki czemu palce łatwo przesuwają się po powierzchni. Ulepszona stabilność klawiszy zmniejsza hałas i optymalizuje czas reakcji, dzięki czemu każde naciśnięcie klawisza jest bardziej wyczuwalne niż słyszalne.

Ładowanie przez USB-C
Użyj kabla do ładowania USB-C, aby naładować akumulator. Klawisze MX wytrzymują do 5 miesięcy przy wyłączonym podświetleniu.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.