Płyta główna Asus ROG Crosshair X670E Gene (sAM5, AMD X670, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  410593830

Gniazdo
Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • AMD Ryzen serii 7000

Płyta główna Asus ROG Crosshair X670E Gene (sAM5, AMD X670, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  410593830

2 157,62

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

ROG Crosshair X670E Gene, stworzona przez połączenie DNA ROG i zmieszanie go z enzymem SFF, to potężna płyta główna mATX, która pozwala mieć wszystko. Dzięki ulepszonemu zasilaczowi i radiatorom oferuje pełną porcję procesorów AMD Ryzen z serii 7000, a także wygodną kombinację PCIe 5.0, DDR5, WiFi 6E i USB4 dla entuzjastów, którzy potrzebują kompaktowej obudowy AM5 do komputerów stacjonarnych.

Wydajność.
ROG Crosshair X670E Gene posiada szesnaście zasilaczy zaprojektowanych specjalnie do współpracy z wielowątkowymi procesorami AMD Ryzen serii 7000. W połączeniu z ulepszonym układem pamięci DDR5, ten zwinny zasilacz zapewnia ultraszybką wydajność. A ROG ułatwia dostęp do jego naturalnej przewagi dzięki pakietowi unikalnego oprogramowania i technologii firmware skierowanych zarówno do początkujących, jak i weteranów.

Chłodzenie.
W pełni zgodny z wymaganiami termicznymi Ryzen, ROG Crosshair X670E Gene posiada potężny VRM, chipset i radiatory M.2, aby utrzymać wszystko w szczytowej wydajności. Aby poprawić przepływ powietrza, Gene może pochwalić się obfitym wsparciem dla wentylatorów. Po zmontowaniu konfiguracji, narzędzia ROG ułatwiają monitorowanie i kontrolowanie prędkości wentylatorów, a ulepszone narzędzie AI Cooling II zapewnia lepszą akustykę systemu niż kiedykolwiek wcześniej.

Łączność.
Ogromna i szybka. Dzięki łączności PCIe 5.0 w ROG Crosshair X670E Gene, czas pobierania i przesyłania danych jest niemal natychmiastowy. Mnóstwo portów USB na tylnym panelu I/O, w tym dwa porty USB4 Type-C, które zapewniają przepustowość 40 GB/s i możliwość wyświetlania obrazu w rozdzielczości 8K. Sieć jest dwuzakresowa z Wi-Fi 6E i 2,5G LAN, a wbudowany dźwięk SupremeFX zapewnia wciągający dźwięk i czystość.

Optymalizacja
W zasięgu ręki znajduje się wiele intuicyjnych narzędzi, które pozwalają szybko i skutecznie zoptymalizować wydajność systemu, zachowując jednocześnie elastyczność wprowadzania zmian w czasie wolnym.

Personalizacja
Potężny rdzeń ROG Crosshair X670E Gene jest ozdobiony odblaskową powłoką na całej powierzchni, kontrastującą z pasmem światła, które świeci między rowkami w radiatorze VRM. Zsynchronizuj oświetlenie RGB z innym sprzętem za pośrednictwem Armoury Crate, aby podkreślić wyjątkową osobowość swojej konstrukcji.

Specyfikacja

Gniazdo
Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Interfejs bezprzewodowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.