Płyta główna Gigabyte X670E Aorus Xtreme (sAM5, AMD X670, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  410581806

Gniazdo
Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • AMD Ryzen serii 7000

Płyta główna Gigabyte X670E Aorus Xtreme (sAM5, AMD X670, PCI-Ex16)

Dodaj opinię

Kod:  410581806

3 121,28

Produkt wyprzedany

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Niezrównana wydajność
Wraz z szybkimi zmianami technologicznymi, GIGABYTE jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, aby zapewnić klientom zaawansowane funkcje i najnowsze technologie. Płyty główne GIGABYTE wyposażone są w ulepszone rozwiązania zasilania, najnowsze standardy pamięci masowej oraz doskonałe opcje łączności, aby zapewnić optymalną wydajność w grach.

Wyjątkowa konstrukcja termiczna
Płyty główne GIGABYTE zapewniają najwyższą wydajność dzięki innowacyjnej i zoptymalizowanej konstrukcji termicznej, która zapewnia najlepszą możliwą stabilność procesora, chipsetu, dysków SSD oraz niskie temperatury dla pełnego obciążenia aplikacji i wydajności w grach.

Łączność
Płyty główne GIGABYTE zapewniają niezrównaną łączność z błyskawicznymi prędkościami transferu danych w sieciach nowej generacji, pamięci masowej i łączności Wi-Fi.

Personalizacja
Płyty główne GIGABYTE są dostarczane wraz z kilkoma przydatnymi i intuicyjnymi aplikacjami, które pomagają użytkownikom kontrolować każdy aspekt ich płyty głównej, zapewniając konfigurowalne efekty świetlne i wyjątkową estetykę dopasowaną do Twojej wyjątkowej osobowości.

Wyjątkowa wytrzymałość
Konstrukcja GIGABYTE Ultra Durable zapewnia trwałość produktu i wysoką jakość procesu produkcyjnego. Płyty główne GIGABYTE wykorzystują najlepsze komponenty i wzmacniają każde gniazdo, aby każda z nich była mocna i trwała.

Specyfikacja

Gniazdo
Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Interfejs bezprzewodowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.