Wentylator Endorfy Stratus 140 PWM EY4A011 (5903018666044)

Dodaj opinię Kod:  407817837
Rozmiar wentylatora

Wentylator Endorfy Stratus 140 PWM EY4A011 (5903018666044)

Dodaj opinię Kod:  407817837

39,07

Dostępny

Opis

Stratus 140 PWM jest jak zimny prysznic po ciężkim dniu pracy, szklanka wody z lodem w gorącą noc i klimatyzacja w samochodzie, kiedy w upale stoisz w korku. Razem wzięte oczywiście – bo zaprojektowaliśmy ten cichy wentylator po to, żeby pracował z Tobą na najwyższych obrotach.
Opracowaliśmy go przy współpracy z Synergy Cooling. W efekcie uzyskaliśmy przyzwoitej wielkości (14 cm) wentylator z opcjonalnym trybem półpasywnym, który zapewnia wysoką kulturę działania nawet w trudnych warunkach. Mówimy poważnie – śmiga bez zacięcia nawet w obudowach z gęstymi filtrami przeciwkurzowymi. Dla tego bad boya po prostu nie ma rzeczy niemożliwych.

Tak cichy, że nie usłyszy go nawet sąsiad
Stratus 140 PWM jest tak cichy, że nie usłyszy go nawet Twój sąsiad (a wszyscy przecież wiemy, że on słyszy wszystko). Dźwięk wentylatora pozostaje przyjemny dla ucha nawet wtedy, kiedy wyciskasz ostatnie soki z procka – na przykład kompresując grafiki 3D.
Wentylator śmiga na wytrzymałym łożysku FDB. Dzięki niemu Stratus 140 PWM pracuje cicho i płynnie nawet wtedy, kiedy wyciskasz ostatnie soki z kompa. Dodatkowa optymalizacja geometrii rotora pozwala na wydajną pracę nawet w wymagających warunkach – na przykład w obudowach z gęstymi filtrami przeciwkurzowymi.

Raz, dwa, trzy... Baba Jaga patrzy! 
Kojarzysz grę, w której na hasło „Baba Jaga patrzy” trzeba stanąć bez ruchu? Stratus 140 PWM działa na podobnych zasadach – z tą różnicą, że on zatrzymuje się przy niskim poziomie sygnału sterującego (tak zwany opcjonalny tryb półpasywny). Coś nam mówi, że ta opcja Ci się bardzo spodoba... Zwłaszcza jeśli jesteś fanem klikania w ciszy.

Montaż w moment
Stratus 140 PWM to sprzęt, który zamontujesz w kilka minut – nawet, jeśli po raz pierwszy składasz komputer. Dajemy Ci na to instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Nie musisz nawet dokupować części montażowych, bo w pakiecie z wentylatorem dostajesz śrubki, którymi przykręcisz go do obudowy.

Specyfikacja

Prędkość obrotowa
  • 200 (±100) – 1200 (±10%)
Rozmiar wentylatora
Dodatkowo
  • Żywotność [H]: 80 000
     
Wymiary
  • 140 × 140 × 25 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.