Wentylator Endorfy Stratus 120 PWM EY4A007 (5903018666006)

Dodaj opinię

Kod:  407727639

Rozmiar wentylatora

Wentylator Endorfy Stratus 120 PWM EY4A007 (5903018666006)

Dodaj opinię

Kod:  407727639

29,00

Dostępny

Opis

Stratus 120 PWM

Stratus 120 PWM to cichy wentylator, który opracowaliśmy przy współpracy z Synergy Cooling. Ma tylko 12 cm wysokości, ale w pojedynku na moc chłodzenia spokojnie mógłby wykosić większych przeciwników. Przy okazji wygrałby też pewnie w kategorii „wygodny rozmiar dla prawie każdej obudowy”.
Ten sprzęt z opcjonalnym trybem półpasywnym bierze na zimno (dosłownie!) nie tylko gęsto użebrowane chłodnice systemów chłodzenia cieczą, ale też obudowy wyposażone w filtry przeciwkurzowe. Dla tego bad boya po prostu nie ma rzeczy niemożliwych – zapewnia wysoką wydajność i świetną kulturę działania w każdych warunkach.

Na najwyższych obrotach

Kiedy komputer pracuje na najwyższych obrotach, wentylator przyspiesza razem z nim. Taki monotonny szum może pieruńsko przeszkadzać w pracy i odpoczynku – właśnie dlatego dopilnowaliśmy, żeby Stratus 120 PWM pracował tak cicho, jak tylko się da.
Wentylator śmiga na wytrzymałym łożysku FDB. Dzięki niemu Stratus 120 PWM pracuje cicho i płynnie nawet wtedy, kiedy wyciskasz ostatnie soki z kompa. Dodatkowa optymalizacja geometrii rotora pozwala na wydajną pracę w wymagających warunkach – na przykład w obudowach z gęstymi filtrami przeciwkurzowymi.

Raz, dwa, trzy... Baba Jaga patrzy! 

Kojarzysz grę, w której na hasło „Baba Jaga patrzy” trzeba stanąć bez ruchu? Stratus 120 PWM działa na podobnych zasadach – z tą różnicą, że on zatrzymuje się przy niskim poziomie sygnału sterującego (tak zwany opcjonalny tryb półpasywny). Coś nam mówi, że ta opcja Ci się bardzo spodoba... Zwłaszcza jeśli jesteś fanem klikania w ciszy.

Montaż w hmoment

Stratus 120 PWM to sprzęt, który zamontujesz w kilka minut – nawet, jeśli po raz pierwszy składasz komputer. Dajemy Ci na to instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Nie musisz nawet dokupować części montażowych, bo w pakiecie z wentylatorem dostajesz śrubki, którymi przykręcisz go do obudowy.

Specyfikacja

Prędkość obrotowa
  • 200 (±100) - 1400 (±10%)
Rozmiar wentylatora
Dodatkowo
  • Żywotność: 80 000
     
Wymiary
  • 120×120×25 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.