Mysz Esperanza EM123S Wireless Black-White

Dodaj opinię Kod:  406572084
Połączenie
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Esperanza EM123S Wireless Black-White

Dodaj opinię Kod:  406572084

30,19

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Mysz bezprzewodowa wykorzystująca technologię bezprzewodową. Współpracuje zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i laptopami wyposażonymi w odbiornik bezprzewodowy. Zasięg do 10 m Dwa dodatkowe przyciski boczne ułatwiają nawigację w przeglądarkach internetowych, programach biurowych i innych programach. Ciche kółko przewijania oraz specjalna gumowa powłoka elementów stykających się z dłonią zapewniają wyjątkowo wysoki komfort obsługi i sprawiają, że mysz jest przyjemna w dotyku. Dzięki ergonomicznemu kształtowi mysz doskonale leży w dłoni i nie powoduje zmęczenia podczas pracy.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 2 x AAA
Kraj producenta
  • Chiny
Zgodność z systemem operacyjnym
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.