Płyta główna Gigabyte B550 AORUS ELITE V2 (AM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Dodaj opinię Kod:  403696032
Gniazdo
Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • AMD Socket AM4, support for: AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series, Ryzen 3000 Series and Ryzen 3000 G-Series Processors

Płyta główna Gigabyte B550 AORUS ELITE V2 (AM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Dodaj opinię Kod:  403696032

Dostępny

544,90

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 616,85-12%

2

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Wyjątkowa konstrukcja zasilania
Cyfrowy podsystem zasilania płyt głównych z serii AORUS B550 zapewnia gwarantowaną wydajność procesorów AMD Ryzen trzeciej generacji i innych energochłonnych komponentów platformy. Po szeroko zakrojonych eksperymentach i testach w fabryce, GIGABYTE wprowadza unikalną serię płyt głównych AORUS B550 skierowaną do entuzjastów. Nigdy nie kompromisuj, nigdy nie przestawaj!

Niezrównana wydajność
Rosnące zapotrzebowanie klientów na systemy o najwyższej wydajności jest jedną z kluczowych zachęt dla inżynierów GIGABYTE do wdrażania zaawansowanych technologii w terminowo i opracowywać nowe, unikalne produkty. Rozwiązania firmy przewidują różne możliwości organizacji podsystemu dyskowego w oparciu o dyski M.2, gwarantujące wysoką prędkość operacji odczytu/zapisu, w tym poprzez wydajne chłodzenie. Technologia Adaptive Daisy Chain zastosowana w płytach głównych z serii B550 umożliwia wykorzystanie komponentów PCIe 4.0 nowej generacji w celu modernizacji platformy.

Oryginalny schemat chłodzenia
Stałą wysoką wydajność i ochronę przed przegrzaniem gwarantuje zaawansowany system chłodzenia, w szczególności markowe radiatory Thermal Guard. Tranzystory MOSFET mocy w podsystemie zasilania i dyski SSD M.2 doskonale działają na płytach głównych serii AORUS B550 nawet przy pełnym obciążeniu. Komfortowy reżim temperaturowy komponentów jest kluczem do niezawodności całego systemu.

Komunikacja przyszłości
Flagowe produkty muszą być zorientowane na przyszłość, aby oparty na nich system spełniał wymagania progresywnych technologii. Czy płyty główne z serii AORUS B550 zapewniają łączność między platformami? w tym za pomocą szybkiego modułu WiFi oraz podsystemu dyskowego nowej generacji, gwarantującego wysoką prędkość przesyłu danych.

Podsystem audio HI-FI
Jakość dźwięku na tle dynamiki procesu gry jest wysoko ceniona przez entuzjastów. Płyty główne z serii B550 są wyposażone w wysokiej jakości komponenty audio, takie jak kondensatory audio WIMA FKP2 i Nichicon Fine Gold Hi-Fi, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Ekskluzywna technologia AORUS AMP-UP Audio to idealne rozwiązanie podsystemu audio dla najbardziej wymagających użytkowników i melomanów.

Elegancja i estetyka
Dzięki zastrzeżonej funkcji RGB FUSION 2.0, płyty główne z serii B550 zapewniają możliwość podłączenia i sterowania wbudowanymi i zewnętrznymi listwami LED i/ lub urządzenia AORUS z podświetleniem RGB, a także adresowalne paski LED ARGB, aby nadać komputerowi i jego otoczeniu wyjątkowy, niepowtarzalny wygląd.

ULTRA TRWAŁA wizja
Niezrównana reputacja GIGABYTE wynika w dużej mierze ze ścisłego przestrzegania wiodących w branży standardów jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego. W tym kontekście należy przypomnieć, że podstawą elementów płyt głównych z serii B550 są wyłącznie wysokiej jakości komponenty i podzespoły, w tym trwałe i niezawodne bloki portów oraz mocowania.

Możliwości systemu BIOS i oprogramowanie APP CENTER
Aktualne oprogramowanie bezproblemowo uzupełnia sprzęt komputerowy. Płyty główne z serii B550 są wyposażone w kilka przydatnych zastrzeżonych aplikacji z intuicyjnym interfejsem, które pomogą Ci zorganizować i zarządzać kluczowymi komponentami i parametrami płyty głównej.

Specyfikacja

Gniazdo
Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.