Mysz Tracer Ofis X Wireless Black (TRAMYS45677)

Dodaj opinię Kod:  401915073
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Tracer Ofis X Wireless Black (TRAMYS45677)

Dodaj opinię Kod:  401915073

94,92

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz komputerowa Tracer Ofis X
Odkryj wspaniałą bezprzewodową wolność Tracer Ofis X. Dwie technologie łączności bezprzewodowej w jednej myszy komputerowej dla jeszcze większego komfortu użytkownika. Skrupulatnie zaprojektowany kształt myszy zapewnia odpowiednie podparcie dłoni i nadgarstka dla naturalnego i wygodnego ułożenia dłoni.

Dwie technologie bezprzewodowe w jednej myszy
Dwumodalna komunikacja bezprzewodowa zwiększa możliwości łączności w elektronice codziennego użytku. Dzięki połączeniu technologii bezprzewodowych RF i Bluetooth można łatwo przełączać się między komputerem, tabletem lub innym kompatybilnym urządzeniem. Mysz można wygodnie podłączyć do komputera za pomocą nanoodbiornika USB lub użyć bezprzewodowej technologii Bluetooth, aby uzyskać płynne połączenie bez opóźnień na odległość do 10 metrów. Bluetooth jest świetną opcją dla nowych laptopów z ograniczonym USB, ponieważ nie wymaga portu USB i może być używany do innych celów.

Wygoda w różnych zastosowaniach
Sercem myszy Tracer Ofis jest czujnik optyczny o zmiennej rozdzielczości. Dzięki DPI w zakresie od 800 do 2400 można szybko dostosować mysz do konkretnej pracy lub rozrywki. Tracer Ofis jest idealnym narzędziem do typowej pracy biurowej, takiej jak Excel, edytor graficzny lub gry. Możesz szybko dostosować odpowiednie DPI do swoich aktualnych preferencji.

Obudowa dla osób praworęcznych
Ergonomiczny profil myszy Tracer Ofis sprawia, że jest ona idealna dla osób praworęcznych. Konstrukcja odciąża nadgarstek podczas wielogodzinnej pracy i zapobiega skręcaniu przedramienia z jego naturalnej pozycji. Wyprofilowanie pomaga uniknąć bólu stawów po długim użytkowaniu. Siedem funkcjonalnych przycisków na matowej, plastikowej powierzchni ułatwia korzystanie z oprogramowania biurowego. Tracer Ofis została zaprojektowana i wyprodukowana z najwyższą precyzją i dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
 • 2 x AAA
Kraj producenta
 • Chiny
Rozmiar myszki
Funkcje dodatkowe
 • 7 przycisków i rolka
  Energooszczędne zasilanie bateryjne
  800/1200/1600/2400 DPI
  Obudowa dla osób praworęcznych
  Boczne przyciski kciukowe
  Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz i Bluetooth
  Plug&Play
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.