Płyta główna ASRock B650M Pro RS WiFi (AM5, AMD B650, PCI-Ex16)

Dodaj opinię Kod:  397922313
Gniazdo
Układ fizyczny
Obsługa procesorów
  • Obsługa procesorów AMD Socket AM5 z serii Ryzen 7000

Płyta główna ASRock B650M Pro RS WiFi (AM5, AMD B650, PCI-Ex16)

Dodaj opinię Kod:  397922313

Dostępny

664,90

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Nowoczesna i futurystyczna, z atrakcyjną specyfikacją i idealną równowagą, Race Sport (RS) Edition jest ewolucją najpopularniejszej płyty głównej z serii PRO.
Jej unikalna ścieżka jest skierowana do majsterkowiczów głównego nurtu, którzy oczekują niezaprzeczalnej wydajności i godnych zaufania wrażeń obliczeniowych bez kosztownej aktualizacji.
RaceSport Edition to wszechstronna płyta główna, która sprosta każdemu zadaniu i lekkim grom - ze stylem i szybkością!

POLYCHROME RGB
Oprócz wbudowanego podświetlenia RGB płyta posiada również wbudowane złącza RGB oraz adresowalne złącze RGB, które umożliwia podłączenie płyty głównej do kompatybilnych urządzeń LED, takich jak listwy, wentylatory CPU, coolery, obudowy itp. Użytkownicy mogą również synchronizować urządzenia LED RGB z akcesoriami z certyfikatem Polychrome RGB Sync, aby tworzyć własne, unikalne efekty świetlne.

Dragon 2.5 Gb/s LAN
Inteligentna platforma LAN 2.5 Gb/s została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności sieciowej dla wymagających sieci domowych, twórców treści, graczy online i wysokiej jakości mediów strumieniowych. Zwiększając wydajność sieci nawet 2.5-krotnie w porównaniu do standardowego gigabitowego Ethernetu, będziesz cieszyć się szybszą i bezkompromisową łącznością podczas grania, przesyłania plików i tworzenia kopii zapasowych.

Sieć bezprzewodowa
Technologia WiFi 6E została rozszerzona na całe nowe pasmo 6 GHz, zapewniając większe możliwości Wi-Fi i zapewniając jeszcze lepszy i szybszy ruch internetowy. Oprócz zapewnienia wyższych prędkości, WiFi 6E zwiększa również niższe opóźnienia i obsługuje poziomy usług odpowiadające sieciom 5G.

Przedni port USB 3.2 Gen1 Type-C
Przednie złącze USB 3.2 Gen1 Type-C zapewnia szybkość transferu danych do 5 Gb/s i odwracalną konstrukcję USB nowej generacji na przednim panelu obudowy komputera.

Specyfikacja

Gniazdo
Chipset (mostek północny)
Układ fizyczny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.