Dysk SSD Crucial MX500 4TB 2.5" SATAIII 3D TLC (CT4000MX500SSD1)

Dodaj opinię Kod:  385275321
Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Crucial MX500 4TB 2.5" SATAIII 3D TLC (CT4000MX500SSD1)

Dodaj opinię Kod:  385275321

Dostępny

1 330,84

Gwarancja. 5 lat 

Opis

To się opłaca.
Za każdym razem, gdy włączasz komputer, korzystasz z dysku. Zawiera wszystkie Twoje pliki, pobiera i przechowuje prawie wszystko, co robi Twój system operacyjny. Łączy ludzi, którzy przechowują rodzinne filmy, zdjęcia z podróży, muzykę i ważne dokumenty na dyskach SSD i uzyskują niemal natychmiastową wydajność i wysoką niezawodność, jaką zapewnia pamięć półprzewodnikowa. Zaktualizowany dysk SSD Crucial MX500 to dysk zbudowany z myślą o jakości, szybkości i bezpieczeństwie, wspierany przez serwis i wsparcie.

Wysoka prędkość
Uruchom system w ciągu kilku sekund, natychmiast pobierz pliki i przyspiesz najbardziej wymagające aplikacje dzięki Crucial MX500 . Technologia dynamicznego przyspieszania zapisu wykorzystuje adaptacyjną pulę szybkiej, jednopoziomowej pamięci flash w celu uzyskania dużych prędkości.

Uaktualnij swój dysk, na którym możesz polegać
Dzięki tysiącom godzin testów przedpremierowych, dziesiątkom testów kwalifikacyjnych SSD i dziedzictwu wielokrotnie nagradzanych dysków SSD, Crucial MX500 został dokładnie wypróbowany i przetestowany. Chroń swoje najważniejsze pliki na dysku dzięki wysokiej niezawodności i zaawansowanym funkcjom słynnego dysku SSD serii MX .

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • 560 MB/s
Szybkość zapisywania
  • 510 MB/s
Format dysku
Czas do wystąpienia awarii
  • 1,8 miliona godzin
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.