Mysz Natec Siskin 2 Bezprzewodowa/Bluetooth Czarna (NMY-1970)

Dodaj opinię Kod:  383634783
Połączenie
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Natec Siskin 2 Bezprzewodowa/Bluetooth Czarna (NMY-1970)

Dodaj opinię Kod:  383634783

46,48

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz Natec Siskin 2 Wireless/Bluetooth Black (NMY-1970) to niezawodne i funkcjonalne urządzenie, które oferuje wysoką dokładność kursora, wygodne sterowanie i stylowy wygląd. Ma zoptymalizowany kształt, który pozwala na pracę lub zabawę przez długi czas bez uczucia zmęczenia. Mysz jest idealna do pracy, zabawy lub po prostu do codziennego użytku.

Mysz obsługuje Bluetooth i RF Wireless z odbiornikiem USB, co zapewnia stabilną i szybką transmisję danych oraz pozwala na swobodne poruszanie się w przestrzeni roboczej bez ograniczeń przewodowych i pozwala na wygodne korzystanie z niej z różnymi urządzeniami takimi jak komputery, laptopy, smartfony, tablety lub inne urządzenia. Możesz łatwo przełączać się między różnymi urządzeniami i cieszyć się szybką i wygodną obsługą myszy.

Mysz posiada precyzyjny czujnik optyczny, który zapewnia dokładne śledzenie ruchów i płynny ruch kursora na ekranie. Oferuje wysoką rozdzielczość, która pozwala na precyzyjne sterowanie myszą i wykonywanie różnych zadań z dużą precyzją.

Ogólnie rzecz biorąc, mysz Natec Siskin 2 Wireless/Bluetooth Black (NMY-1970) to niezawodne, dokładne i wygodne urządzenie, które pomoże Ci osiągnąć wysoką produktywność i komfort podczas pracy lub zabawy. Oferuje wysoką jakość, niezawodność i wygodę

Specyfikacja

Połączenie
Kraj producenta
 • Chiny
Funkcje dodatkowe
 • Bluetooth 5
  Regulowana rozdzielczość czujnika
  Obsługa Plug & Play
Skład zestawu
 • Mysz; Instrukcja; Nanoodbiornik
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.