Czarny zestaw bezprzewodowy Esperanza EK122K

Dodaj opinię

Kod:  383630256

Układ klawiatury
Zawartość zestawu

Czarny zestaw bezprzewodowy Esperanza EK122K

Dodaj opinię

Kod:  383630256

79,90

70,90

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 71,75

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Zestaw bezprzewodowy Esperanza EK122K Wireless Black to wygodny zestaw 2 w 1, w skład którego wchodzi bezprzewodowa klawiatura i mysz. Posiadają czarny kolor, co nadaje im elegancki wygląd.

Klawiatura i mysz połączone są z komputerem za pomocą bezprzewodowego odbiornika USB, co zapewnia stabilne połączenie, szybki transfer danych i pozwala na swobodne poruszanie się w przestrzeni roboczej bez ograniczeń przewodowych.

Dołączona klawiatura charakteryzuje się nowoczesnym designem i wygodnymi klawiszami, które zapewniają wygodne pisanie.

Dołączona mysz posiada bardzo precyzyjny czujnik, który zapewnia dokładne śledzenie ruchów i płynny ruch kursora na ekranie. Oferuje wysoką rozdzielczość, która pozwala na precyzyjne sterowanie myszą i wykonywanie różnych zadań z dużą precyzją.

Zestaw bezprzewodowy Esperanza EK122K Wireless Black to optymalny wybór dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości i wygodnej klawiatury i myszy do codziennego użytku

Specyfikacja

Układ klawiatury
Zawartość zestawu
Typ sensora myszy
Funkcje dodatkowe
 • Klawiatura:
  Kształt: Pełnowymiarowy
  Styl klawiatury: Prosty Układ klawiatury: Klawiatura numeryczna
  QWERTY Klawisze skrótu Mysz: 1 kółko Inne: Bezprzewodowy Interfejs odbiornika: Odbiornik USB Częstotliwość robocza: 2,4 GHz
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.