Zestaw przewodowy Esperanza Rialto USB Czarny (EK138)

Dodaj opinię

Kod:  383630121

Układ klawiatury
Zawartość zestawu
Zgodność z systemem operacyjnym

Zestaw przewodowy Esperanza Rialto USB Czarny (EK138)

Dodaj opinię

Kod:  383630121

37,42

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Zestaw przewodowy Esperanza Rialto USB Black (EK138) to wygodny zestaw 2 w 1, który zawiera przewodową klawiaturę i mysz. Mają czarny kolor, co nadaje im elegancki wygląd.

Klawiatura i mysz połączone są z komputerem za pomocą interfejsu USB, co zapewnia stabilny i szybki transfer danych oraz pozwala na błyskawiczne reagowanie na ruchy i wykonywanie akcji na ekranie. Zestawu można używać z różnymi urządzeniami, takimi jak komputery, laptopy czy inne urządzenia posiadające port USB.

Dołączona klawiatura charakteryzuje się nowoczesnym designem i wygodnymi klawiszami, które zapewniają wygodne pisanie.

Dołączona mysz posiada bardzo precyzyjny czujnik, który zapewnia dokładne śledzenie ruchów i płynny ruch kursora na ekranie. Oferuje wysoką rozdzielczość, która pozwala na precyzyjne sterowanie myszą i wykonywanie różnych zadań z dużą precyzją.

Zestaw przewodowy Esperanza Rialto USB Black (EK138) to najlepszy wybór dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości i wygodnej klawiatury i myszy do codziennego użytku

Specyfikacja

Interfejs
Układ klawiatury
Zawartość zestawu
Zgodność z systemem operacyjnym
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.