Mysz komputerowa bezprzewodowa Logitech Signature M650 L, grafitowa (910-006236)

Dodaj opinię Kod:  380623104
Połączenie
Rozmiar myszki
Cechy
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz komputerowa bezprzewodowa Logitech Signature M650 L, grafitowa (910-006236)

Dodaj opinię Kod:  380623104

Dostępny

166,49

1

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Inteligentne przewijanie. Wygodny uchwyt.
Możesz dostosować przewijanie do swoich potrzeb. Przewijaj dokument wiersz po wierszu, jeśli chcesz skupić się na szczegółach, lub użyj płynnego przewijania, jeśli chcesz przerzucić dużą liczbę stron. Automatycznie przełączaj tryby jednym dotknięciem.

Komfort na wyższym poziomie
Pokochasz pracę z Signature M650. Ciesz się wygodną i naturalną pozycją dłoni dzięki ergonomicznemu kształtowi, miękkiemu obszarowi kciuka i gumowym uchwytom bocznym. Zapomnij o niedogodnościach i skup się na swoich zadaniach.

Kilka sposobów łączenia. Pracuj na wielu platformach
Natychmiastowe połączenie dzięki technologii Bluetooth Low Energy lub odbiornikowi USB Logi Bolt. Niezawodne i stabilne połączenie w promieniu do 10 metrów. Myszy Signature M650 działają na wielu platformach: Windows, macOS, Linux, iPadOS, Android i mają certyfikat Works with Chromebook.

Mniej hałasu, więcej biznesu
Koniec z irytującymi kliknięciami. Unikalna technologia SilentTouch firmy Logitech zmniejsza poziom głośności o 90% podczas pisania i klikania lewym przyciskiem myszy, zapewniając przyjemne i ciche otoczenie dla Ciebie i osób wokół Ciebie.

Konfigurowalne przyciski boczne Oprogramowanie
Logitech Options+ umożliwia przypisanie do przycisków bocznych ulubionych skrótów klawiaturowych w systemach Windows i macOS, takich jak przewijanie w przód iw tył lub kopiowanie i wklejanie.

Żywotność baterii - 24 miesiące
Mysz Signature M650 jest dostarczana z baterią AA, która wystarcza na prawie dwa lata. Skoncentruj się na swojej pracy i nie martw się o poziom naładowania baterii. (Żywotność baterii zależy od sposobu użytkowania i używanego komputera)

Wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
Plastikowe części myszy Signature M650 zawierają tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. W ten sposób firma wspiera recykling i ogranicza ilość emisji dwutlenku węgla do środowiska.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.