PROMOCJA

Obudowa ENDORFY Signum 300 Air (EY2A005)

Dodaj opinię Kod:  374116665
Współczynnik kształtu płyty głównej
Typ obudowy

Obudowa ENDORFY Signum 300 Air (EY2A005)

Dodaj opinię Kod:  374116665

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

329,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Zimny ​​wiatr wieje
Sprzęt komputerowy lubi czasami, gdy przez obudowę wieje zimny wiatr. Dzięki temu nic się nie przegrzeje i żadne nieoczekiwane ponowne uruchomienie nie wytrąci Cię z gry, nawet jeśli grasz z grafiką na najwyższych ustawieniach. Podobnie jak Ty, my również uwielbiamy klikać myszką, nie martwiąc się, że ekran w każdej chwili zmieni kolor na niebieski. Dlatego w Signum 300 Air zainstalowaliśmy tyle uchwytów wentylatorów, ile się dało. Krótko mówiąc, zajęliśmy się tym tak, aby Twoje komponenty mogły oddychać.

Wentylatory Stratus 120 PWM
Obudowa Signum 300 Air może pomieścić osiem wentylatorów. Na początek dodaliśmy cztery nasze Stratus 120 PWM ARGB, które opracowaliśmy we współpracy z Synergy Cooling. Są to ciche, wydajne i trwałe wentylatory z oświetleniem ARGB, wyposażone w trwałe łożyska hydrodynamiczne. Można nimi sterować za pomocą sygnału PWM, co oznacza, że ​​można osiągnąć wyjątkowo niskie prędkości, zapewniając przyjemną ciszę. W Twoim domowym biurze będziesz słyszeć tylko kliknięcia myszką i szelest zasłon.

Czy można owinąć wokół niego obudowę?
Za każdym wygranym wirtualnym wyścigiem lub każdym edytowanym filmem stoją najwyższej klasy komponenty, które to umożliwiły. Wiele najlepszych komponentów. Dlatego zrobiliśmy miejsce na więcej. Nie musisz już wybierać pomiędzy lepszą kartą graficzną a mocniejszym systemem chłodzenia – możesz zainstalować jedno i drugie.

Specyfikacja

Kod producenta
  • EY2A005
Współczynnik kształtu płyty głównej
Wymiary
  • 413 x 447 x 216 mm
Kraj producenta
Typ obudowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.