UPS PowerWalker VFI 3000 CG PF1 (10122111)

Dodaj opinię Kod:  371194821
Liczba gniazdek
  • 8 x IEC C13, 1 x IEC C19
Moc wyjściowa
  • 3000 VA / 3000 W

UPS PowerWalker VFI 3000 CG PF1 (10122111)

Dodaj opinię Kod:  371194821

3 845,80

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Seria VFI UPS zapewnia prawdziwą ciągłą ochronę zasilania z podwójną konwersją dla serwerów, sieci telefonicznych i danych, sprzętu medycznego i systemów przemysłowych.

Konstrukcja zasilaczy UPS serii VFI pozwala na ustawienie ich zarówno w zwykły sposób – poziomo lub pionowo, jak i poprzez zamontowanie ich w szafie serwerowej przy użyciu opcjonalnego zestawu Rack Kit. Ta seria jest wyposażona w automatyczną kontrolę poziomu wyjściowego (AVR) z kompensacją podnapięciową i nadnapięciową, co zapewnia stabilne napięcie wyjściowe nawet w przypadku wahań napięcia wejściowego w szerokim zakresie.

Seria VFI jest wyposażona w graficzny wyświetlacz LCD wbudowany w przedni panel UPS. Wyświetlacz w czasie rzeczywistym pokazuje szczegółowe informacje o stanie systemu, a także wartości kluczowych parametrów. Oprócz wyświetlacza na przednim panelu dostępne są klawisze nawigacyjne, które upraszczają i przyspieszają konfigurację zasilacza UPS.

Zasilacze serii VFI dostarczane są ze specjalistycznym oprogramowaniem WinPower, którego zadaniem jest zarządzanie bezpiecznym wyłączeniem systemu w przypadku zaniku zasilania sieciowego. Ponadto oprogramowanie to oferuje funkcje zdalnego monitorowania, powiadomienia o stanie systemu oraz dostęp do dzienników zdarzeń i stanu UPS. Oprogramowanie jest dostępne w wersjach dla systemów Windows, Mac, Linux i Unix.

Cechy: można podłączyć zewnętrzne akumulatory.

Specyfikacja

Liczba gniazdek
  • 8 x IEC C13, 1 x IEC C19
Moc wyjściowa
  • 3000 VA / 3000 W
Przeznaczenie
Zakres napięcia wejściowego podczas pracy z sieci
  • W zależności od sieci i poziomu obciążenia: 110-160V ± 5%, 125-175V ± 5%, 300V ± 5%, 290V ± 5V
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.