Dysk SSD Crucial MX500 500GB 2.5" SATAIII TLC (CT500MX500SSD1)

Dodaj opinię

Kod:  365449479

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Crucial MX500 500GB 2.5" SATAIII TLC (CT500MX500SSD1)

Dodaj opinię

Kod:  365449479

219,25

Dostępny

2

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Opis

To nie jest czasochłonne

Za każdym razem, gdy uruchamiasz komputer, korzystasz z dysku. Zawiera on wszystkie Twoje pliki i obsługuje praktycznie wszystko, co robi Twój system operacyjny. Ludzie, którzy przechowują rodzinne filmy, zdjęcia z podróży, muzykę i ważne dokumenty na dysku SSD, cieszą się prawie natychmiastową wydajnością i wysoką niezawodnością, jaką zapewnia nośnik SSD. Zaktualizowany dysk SSD Crucial MX500 to nośnik oparty na jakości, szybkości i bezpieczeństwie, potwierdzony obsługą i wsparciem.

Wysoka prędkość

Uruchom swój system w kilka sekund, wczytuj pliki natychmiast i przyspiesz najbardziej wymagające aplikacje dzięki Crucial MX500. Technologia Dynamic Write Acceleration wykorzystuje elastyczny pulę wysokoprędkościowej pamięci flash do osiągania wysokich prędkości.

Zaktualizuj swój dysk, na którym możesz polegać

Z tysiącami godzin testów przed wydaniem, dziesiątkami testów kwalifikacyjnych SSD i bogatym dorobkiem nagród, Crucial MX500 został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Zabezpiecz swoje najważniejsze pliki na dysku o wysokiej niezawodności i rozbudowanych funkcjach znanego dysku SSD z serii MX.

 
 
 

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
 • 560 MB/s
  95000 IOPS
Szybkość zapisywania
 • 510 MB/s
  90000 IOPS
Format dysku
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.