Thermaltake Toughpower GF1 850W to niezawodny zasilacz do komponentów PC o formacie ATX. Produkt zapewni dobrą wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Ten model o mocy 850 W jest idealny do systemów do gier.
Wentylator z łożyskiem hydraulicznym 140 mm z japońskimi kondensatorami i innymi wysokiej jakości komponentami zapewni wydajne chłodzenie systemu, aby zapewnić stabilną moc w temperaturze otoczenia do 50°C, zapewniając niemal bezgłośną i niezawodną pracę. Dzięki aktywnemu modułowi korekcji napięcia moc wyjściowa jest praktycznie wolna od zakłóceń sieciowych. Ma to pozytywny wpływ na wydajność systemu. Niskoprofilowy płaski czarny kabel ułatwia zarządzanie kablami, zmniejsza bałagan i zwiększa przepływ powietrza wewnątrz obudowy. Zasilacz wyposażony jest w niezbędne porty do podłączenia napędów, dysków twardych oraz 6 kart graficznych.
100% wysokiej jakości japońskich kondensatorów
Japońskie kondensatory zapewniają najwyższą wydajność i stabilność.
Wbudowane systemy zabezpieczeń
Wbudowane systemy zabezpieczeń przed: przetężeniem, przepięciem, niskim napięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Wszystko po to, aby komponenty Twojego systemu pozostały nienaruszone.
Potężna linia +12 V
Toughpower GF1 Gold posiada jedną potężną linię +12 V. Pozwala to na usunięcie wielu ograniczeń związanych z zasilaniem procesora i kart graficznych.
Niskie tętnienie
Poziom tętnienia na liniach +12 V, +5 V i +3. 3 V nie przekracza 30 mV. Zapewnia to bezawaryjną i długotrwałą pracę wszystkich krytycznych podzespołów, takich jak wysokiej klasy karty graficzne.
Dokładne i stabilne napięcie
Toughpower Grand GF1 Gold ma maksymalną tolerancję napięcia ±2%. To znacznie przekracza wymagania Intela wynoszące ±5% dla +5V, +3. Linie 3 V i ±10% dla linii 12 V.
Płaskie kable i modułowość
Seria Toughpower GF1 Gold jest dostarczana z płaskimi kablami zasilającymi. Ma to pozytywny wpływ na wydajność chłodzenia komputera i łatwość montażu.
Wykorzystanie w pełni modułowej struktury okablowania. Możesz podłączyć tylko potrzebne kable, jednocześnie minimalizując ich ilość, co pozytywnie wpływa na jakość wentylacji wewnątrz obudowy.