Zestaw bezprzewodowy Logitech MK235 (920-007931)

Dodaj opinię

Kod:  364758420

Układ klawiatury
Zawartość zestawu
Zgodność z systemem operacyjnym

Zestaw bezprzewodowy Logitech MK235 (920-007931)

Dodaj opinię

Kod:  364758420

117,61

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Bezprzewodowa klawiatura i mysz Logitech MK235 to poręczny zestaw dla początkujących , idealny zarówno do komputera stacjonarnego, jak i laptopa.

Znajomy układ klawiatury
Nie wymaga dodatkowego szkolenia. Od pierwszego dnia doświadczysz komfortu i łatwości obsługi standardowego układu tej pełnowymiarowej klawiatury.

Długa żywotność baterii
Bez wymiany baterii klawiatura działa do trzech lat, a mysz do jednego roku. Żywotność baterii klawiatury (3 lata) została obliczona na podstawie typowej wartości dwóch milionów naciśnięć klawiszy rocznie w normalnych warunkach biurowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich baterii, żywotność różni się w zależności od użytkowania i konfiguracji sprzętu.

Niezawodność
Solidna konstrukcja ze stabilnymi skośnymi nogami i właściwościami wodoodpornymi. Dzięki trwałej powłoce każdego klawisza nie musisz się martwić o wymazanie znaków.

Niezawodna łączność bezprzewodowa
Wystarczy podłączyć miniaturowy odbiornik USB i cieszyć się niezawodnym, nieprzerwanym połączeniem. Klawiatura bezprzewodowa komunikuje się w odległości do 10 m. W zależności od środowiska zasięg sieci bezprzewodowej może się nieznacznie różnić, ale połączenie będzie nadal niezawodne.

Wymiary klawiatury: 435,5 x 137,5 x 20,5 mm, 425 g (bez baterii)
Wymiary myszy: 97,7 x 61,5 x 35,2 mm, 70,5 g

Specyfikacja

Układ klawiatury
Zawartość zestawu
Zgodność z systemem operacyjnym
Waga
  • Klawiatura: 425 g (bez baterii)
    Mysz: 70,5 g
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.