• Wielkanoc

Dysk SSD Samsung 980 Pro 1TB M.2 PCIe 4.0 x4 V-NAND 3bit MLC (MZ-V8P1T0BW)

Dodaj opinię

Kod:  364596777

Pojemność
Format dysku
Interfejs połączenia

Dysk SSD Samsung 980 Pro 1TB M.2 PCIe 4.0 x4 V-NAND 3bit MLC (MZ-V8P1T0BW)

Dodaj opinię

Kod:  364596777

453,50

Dostępny

5

Sprzedaż od 01.04 do 14.04

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Wyższy poziom wydajności dysków SSD

Uwolnij moc dysku Samsung PCIe 4.0 NVMe SSD 980 PRO , aby przenieść wydajność komputera na wyższy poziom. Korzystając z interfejsu PCIe 4.0, szybkość przesyłania danych w 980 PRO jest dwukrotnie większa niż w przypadku magistrali PCIe 3.0.

Maksymalna prędkość

Wydajność dysku SSD 980 PRO jest zoptymalizowana przy użyciu zastrzeżonego kontrolera Elpis firmy Samsung, zaprojektowanego dla dysków SSD PCIe 4.0. Ten kontroler zapewnia prędkość odczytu do 7000 MB/s, czyli 2 razy szybciej niż dysk SSD PCIe 3.0 i 12,7 razy szybciej niż dysk SSD SATA. Dysk SSD 980 PRO osiąga maksymalną prędkość na szynie PCIe 4.0, co może zależeć od innych parametrów.

Niezawodna kontrola termiczna

Wysokowydajne dyski SSD zwykle wymagają wysokowydajnej kontroli termicznej. Aby zapewnić najwyższą wydajność, w 980 PRO wykorzystano powłokę z niklu, które pomaga zarządzać poziomem nagrzania kontrolera. Z kolei dedykowana warstwa odprowadzająca ciepło zapewnia kontrolę termiczną chipów pamięci NAND.

Owocna współpraca

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i użytkownikach obeznanych z technologią dysk SSD 980 PRO zapewnia doskonałą wydajność w najbardziej wymagających grach, grafice, analizie danych i wielu innych aplikacjach. Ten dysk SSD przyspiesza ładowanie gier, dzięki czemu możesz grać więcej i krócej czekać.

Oprogramowanie Samsung Magician

Uwolnij moc swojego dysku SSD 980 PRO za pomocą intuicyjnych i usprawnionych narzędzi aplikacji Samsung Magician. Monitoruj stan swojego dysku SSD, optymalizuj wydajność, chroń cenne dane i otrzymuj regularne aktualizacje dzięki oprogramowaniu Magician.

Pendrive nr. 1 na świecie

Doświadcz najwyższej wydajności i niezawodności dysków SSD od czołowego światowego producenta pamięci od 2003 roku. Całe oprogramowanie i komponenty elektroniczne, w tym znane na całym świecie moduły pamięci DRAM i NAND firmy Samsung, są projektowane i produkowane we własnym zakresie, dzięki czemu można je zintegrować z systemami pamięci o najwyższym poziomie niezawodności, któremu można zaufać.

Specyfikacja

Pojemność
Szybkość odczytu
  • do 7000 MB/s
Szybkość zapisywania
  • do 5000 MB/s
Zużycie energii
  • 6,1 W (maks.: 8,9 W seria)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.