Миша Canyon OnClick 24 Dual-mode Silent Bluetooth/Wireless Transparent/Pink (CNS-CMSW24P)
Код:  555942471
Є в наявності
147,63
Усі товари бренду Canyon
  • InPost Поштомат
  • Поштомати i пункти самовивозу
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
Бездротова миша OnClick 24 — універсальність та комфорт у кожному русі
OnClick 24 поєднує у собі надійність, точність та зручність використання, створюючи ідеальний інструмент для роботи й повсякденних завдань. Завдяки підтримці двох типів підключення — 2.4GHz та Bluetooth 5.1 — вона легко з’єднується з ноутбуком, планшетом чи стаціонарним ПК, а швидке перемикання між пристроями відбувається без затримок та складних налаштувань.
Акумулятор ємністю 500 мА*год дозволяє працювати тривалий час без підзарядки, а завдяки інтерфейсу USB Type-C поповнити заряд можна швидко й зручно. У комплект входить кабель довжиною 60 см. Легка вага (90 г) та ергономічна форма забезпечують комфорт навіть під час багатогодинного використання, а корпус з міцного ABS-пластику витримує інтенсивну експлуатацію.
Характеристики
Тип батарейок / акумуляторів
  • Пропрієтарний акумулятор
Під'єднання
Додаткові характеристики
  • З’єднання 2.4 ГГц+BT5.1
    Термін служби кнопок 30 мільйонів натискань
    Частота опитування миші: 125 Гц
    DPI: 1200
    Прискорення 50 g
    Робочий діапазон 10 м
    Батарея: літій-іонний акумулятор 500 мА*год
    Матеріал корпусу: ABS
Комплектація
  • Бездротова миша
    USB-приймач
    Кабель 60 см USB-A – USB-C
    Посібник користувача
Сумісність з ОС
Тип
Кількість кнопок миші
Розміри (Ш x Д x В)
  • 61.5 x 31 x 110 мм