View 51 Tempered Glass ARGB Edition to kontynuacja udanej serii obudów View firmy Thermaltake. W zestawie fabrycznie znajdują się dwa wentylatory ARGB 200 mm na panelu przednim i jeden wentylator 120 mm ARGB z tyłu. Panele boczne wykonane są ze szkła hartowanego i są uchylne. Pozwala to nie tylko zobaczyć zawartość komputera, ale także mieć do niego łatwy dostęp w razie potrzeby. Panele przedni i górny również wykonane są ze szkła hartowanego. Ma wystarczająco dużo przestrzeni wewnętrznej, aby zmieścić płyty główne o obudowach do E-ATX i duże radiatory chłodzące ciecz z przodu, u góry i z boku. Szkło hartowane View 51 ARGB Edition nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje nieograniczone możliwości konstruktorom komputerów PC.
Obudowa Full Tower może pomieścić płyty główne w formacie do E-ATX (szerokość do 26,67 cm). W zestawie fabrycznie znajdują się dwa wentylatory ARGB 200 mm na panelu przednim i jeden wentylator 120 mm ARGB z tyłu.
TT Premium
Kontynuując ideologię firmy, Thermaltake prezentuje logo „TT Premium”. Tworząc produkty z logo TT Premium, firma stara się przekazać główną pasję związaną z składaniem komputera PC własnymi rękami. Nigdzie wcześniej nie było takiego poziomu swobody, jak przy budowie komputera PC o dowolnej złożoności. Pomysł ten jest bardzo bliski pasjonatom komputerów i każdemu, kto sam decyduje, jaki powinien być jego wymarzony pecet. Produkty z logo TT Premium powstają przede wszystkim z myślą o składaniu komputerów PC z najwyższej półki i spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, ergonomii i jakości wykonania.
Certyfikat Tt LCS
Specjalny certyfikat zgodności Tt LCS oznacza tylko te produkty firmy Thermaltake, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, ergonomii i jakości chłodzenia. Posiadanie certyfikatu Tt LCS oznacza, że produkt jest gotowy do pracy w układzie chłodzenia cieczą, od poziomu podstawowego (systemy typu: all in one) po złożone systemy kompozytowe (wszystkie elementy dokupowane są osobno na życzenie użytkownika) . Produkty posiadające certyfikat Tt LCS to wybór prawdziwego pasjonata.
Doskonałe oświetlenie
Obudowa wyposażona jest w dwa wentylatory ARGB 200 mm na panelu przednim i jeden wentylator 120 mm ARGB z tyłu. Podświetlenie każdego wentylatora składa się z 9 diod LED o palecie 16,8 miliona kolorów, którymi można sterować za pomocą oprogramowania płyty głównej lub kontrolera wbudowanego w obudowę. Ciszę i trwałość zapewnia zastosowanie wysokiej jakości łożysk hydraulicznych.
Synchronizacja podświetlenia z płytami głównymi
Podświetlenie modułów pamięci można zsynchronizować z podświetleniem płyt głównych obsługujących technologie ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i AsRock Polychrome. Aby wdrożyć tę opcję, płyta główna musi posiadać interfejs do podłączenia pasków LED na adresowalnych diodach LED z zasilaniem 5 V. W tym przypadku sterowanie podświetleniem odbywa się za pomocą autorskiego oprogramowania dla odpowiedniej płyty głównej. Więcej informacji znajdziesz na stronie interesującej Cię płyty głównej.
Panele ze szkła hartowanego
Aby chronić komponenty przed kurzem, obudowa jest otoczona panelami ze szkła hartowanego o grubości 4 mm po bokach i u góry. Panele boczne są odchylane i można je łatwo zdemontować, co umożliwia łatwy dostęp do zawartości komputera. Zastosowanie szkła hartowanego zamiast tradycyjnego plastiku gwarantuje większą wytrzymałość.
Przemyślaność od środka
Miejsce do montażu zasilacza znajduje się za tacą na płytę główną. Takie rozwiązanie pozwala lepiej zoptymalizować przestrzeń wewnętrzną, co jest wygodne do układania kabli.
Pionowy montaż karty graficznej
W razie potrzeby kartę graficzną można zainstalować przodem do panelu bocznego za pomocą specjalnego wspornika znajdującego się w zestawie. Pozwala to uniknąć ich ugięcia, zwłaszcza przy zastosowaniu bloku wodnego, a także zmniejszyć obciążenie płyty głównej. Ponadto ten projekt ma bardziej estetyczny wygląd.
Przedłużacz Riser Thermaltake TT Premium PCI-E 3.0 (opcjonalnie) obsługuje dużą listę kart graficznych i charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania. Umożliwia szybką i niezawodną transmisję gigantycznych zbiorów danych oraz posiada ekranowanie elektromagnetyczne. Dostępne są modele o długości 300 mm, 600 mm i 1000 mm.
Ochrona przed kurzem
Dzięki zastosowaniu wyjmowanego magnetycznego filtra przeciwkurzowego po prawej stronie oraz drugiego wystającego filtra na dolnym panelu, wewnątrz obudowy podczas pracy gromadzi się znacznie mniej kurzu.
Przepływy powietrza
Dzięki przemyślanej konstrukcji View 51 TG ARGB powietrze przepływa wewnątrz obudowy tak, aby utrzymać niską temperaturę pracy wypełnienia komputera.
Szerokie możliwości
Możliwość montażu płyt głównych w formacie do E-ATX, chłodnic procesorowych o wysokości do 175 mm, dwóch kart graficznych o długości do 440 mm (bez zainstalowanej pompy wodnej) i zasilaczy o długości do 200 mm . Wnętrze obudowy View 51 TG ARGB zostało zaprojektowane tak, aby z łatwością pomieścić różne systemy chłodzenia cieczą: niestandardowe i systemy typu „wszystko w jednym”. W przypadku montażu niestandardowego SVO typu komponentowego można zamontować grzejniki o wielkości do 360 mm. W przypadku montażu serii SVO all-in-one istnieje możliwość montażu grzejników o średnicy do 360 mm.
Porty wejścia/wyjścia
W prawym górnym rogu znajdują się dwa porty USB 3.0 i 2.0 każdy oraz jeden port USB 3.1 Type-C zapewniający prędkość przesyłania danych do 10 Gb/s.
Odłączane elementy
View 51 TG Snow ARGB to obudowa, w której możesz zamontować tylko te elementy, które są niezbędne dla Twojego komputera. To przenosi zrozumienie idei „zbuduj to sam” na jakościowo nowy poziom. Dzięki tej elastyczności będziesz musiał pójść na mniej kompromisów, budując komputer swoich marzeń.