Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 10
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 1
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 2
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 3
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 4
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 5
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 6
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 7
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 8
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2) - obraz 9
Zasilacz Seasonic ET2 ATX 600W 80 PLUS Bronze (SSP-600ET2)
Kod:  539223304
Chwilowo niedostępny
313,10
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 313,58
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Ten przemysłowy zasilacz ATX jest zgodny z napięciem 12 V v.2.3 i posiada certyfikat 80 PLUS Bronze. Do jego dodatkowych funkcji należą m.in. niezwykle ciche sterowanie wentylatorem i niezbędne zabezpieczenia. Zasilacz obsługuje pełne wejście AC. Jego wydajność pozwala oszczędzać energię elektryczną, a stabilność wydłuża żywotność podłączonych komponentów. Jest to niezawodne źródło zasilania dla szerokiej gamy systemów wymagających montażu w formacie ATX. Nowo wprowadzony na rynek model ET2 jest w pełni zgodny z nową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1.
Specyfikacja
Kod produktu
  • SSP-600ET2
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Rodzaj dodatkowych złączy zasilających dla kart graficznych
Liczba dodatkowych złączy zasilania dla kart graficznych
Liczba złączy SATA
Liczba złączy FDD
  • 1
System chłodzenia
Długość kabla
  • Płyta główna: 55 cm
    Procesor: 55 cm
    SATA: 60 cm
    PCI-E: 60 cm
Zakres napięcia wejściowego
  • 100 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Funkcja PFC
  • Nie
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 15 x 8.6 x 14 cm
Waga
  • 2 kg
Dodatkowe cechy
  • Wentylator na podwójnym łożysku kulkowym
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 36 miesięcy
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm
Producent
  • Seasonic
Adres
  • Sea Sonic Electronics Co., Ltd. | 8F, #19, Alley 360, Sec.1, Neihu Road, Neihu District, Taipei, Taiwan, R.o.c.