Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC) - obraz 5
Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC) - obraz 1
Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC) - obraz 2
Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC) - obraz 3
Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC) - obraz 4
Zasilacz Enermax Cyberbron III 850 W (EMB850EWT-NAC)
Kod:  539223219
Dostępny
328,14
Paczkomat InPost  — DARMOWA DOSTAWA
Wyślemy 20 maja
  • InPost Paczkomat®
    Darmowa dostawa
  • Automaty paczkowe i punkty odbioru
    Darmowa dostawa
  • Kurier
    InPost, DPD, DHL
Gwarancja. 36 miesięcy. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 14 dni.
Opis
Zasilacz Cyberbron III 80 PLUS Bronze, niemodułowy, ATX 3.1
  • Zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Bronze
  • Zintegrowany z ATX 3.1
  • Japońskie kondensatory pierwotne
  • Obwód DC-DC
  • Wentylator FDB 120 mm
  • Projekt niemodułowy
Specyfikacja
Złącze zasilania procesora
Kraj producenta
Liczba złączy SATA
Długość kabla
  • Moc płyty głównej: 550 mm
    Moc procesora: 750 mm
    Moc karty graficznej: 650 mm
    Moc SATA/Molex: 550/700 mm
    Moc 12V-2x6 (12+4) pin: 600 mm
System chłodzenia
Zakres napięcia wejściowego
  • (50 - 60 Hz, 10 A) 100 - 240 V
Liczba złączy IDE (Molex)
Funkcja PFC
  • Aktywny
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
  • 14 x 15 x 8.6 cm
Dodatkowe cechy
  • Temperatura pracy (°C) 40
    Średni czas bezawaryjnej pracy (godziny) >100K
    Japoński kondensator pierwotny
    FDB Wentylator
Kraj rejestracji marki
  • Chiny (Tajwan)
Gwarancja
  • 36 miesięcy
EAN
Średnica wentylatora
  • 120 mm
Producent
  • Enermax
Adres
  • Enermax Technology Corp. | 2F-1, No. 888, Jingguo Road, Taoyuan Dist. Taoyuan City, 330, Taiwan