Klawiatura bezprzewodowa Logitech K380 for Mac Multi-Device Bluetooth Nordic Layout Rose (920-010402)

Dodaj opinię Kod:  416014428
Połączenie
Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa Logitech K380 for Mac Multi-Device Bluetooth Nordic Layout Rose (920-010402)

Dodaj opinię Kod:  416014428

249,57

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Wykorzystaj w pełni
Kompaktowa, nowoczesna, wszechstronna klawiatura K380 Slim Multi-Device to doskonały wybór do twojego miejsca pracy. To inteligentne urządzenie o ultrasmukłym profilu idealnie nadaje się do pisania na komputerze, smartfonie, tablecie itp. Ten model będzie najlepszym pomocnikiem w codziennych zadaniach.

Rozgość się. Gdziekolwiek jesteś.
Nowoczesne modele, zwięzłe i wystarczająco kompaktowe, aby zabrać je ze sobą wszędzie. Cienka i lekka uniwersalna klawiatura K380 Multi-Device z obsługą Bluetooth pomoże ci poradzić sobie z każdym zadaniem, gdziekolwiek jesteś — w domu, w podróży czy przy ulubionym stoliku w kawiarni. Usiądź wygodnie i pracuj na laptopie, telefonie lub tablecie tak, jak zwykle.

Wygodne pisanie — zupełnie jak na laptopie
Kształt klawiszy jest dostosowany do niewielkich rozmiarów urządzenia. Ultrakompaktowa konstrukcja klawiatury pozwala umieścić mysz bliżej i nie sięgać po nią ręką, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zapewnia to komfort i prawidłową pozycję ciała podczas pracy. Zaokrąglone, płaskie klawisze przypominające nożyczki dopasowują się do kształtu opuszków palców i działają szybko, płynnie i prawie bezgłośnie — zupełnie jak pisanie na zwykłym laptopie. Ponadto taka klawiatura zawsze zmieści się w Twojej torbie.

Dwa lata bezawaryjnej pracy na jednym zestawie baterii
Dwie baterie alkaliczne AA (zainstalowane w urządzeniu) gwarantują dwa lata pracy. Zapomnij o nich i ciesz się pracą.

Specyfikacja

Liczba przycisków na klawiaturze
  • 70
Rodzaj opakowania
  • Retail
Połączenie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.