Mysz Ugreen MU001 Portable Wireless Gray (6957303893737)

Dodaj opinię

Kod:  415212711

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Ugreen MU001 Portable Wireless Gray (6957303893737)

Dodaj opinię

Kod:  415212711

36,63

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 6 miesięcy 

Opis

4 poziomy regulacji DPI
Przełączaj poziomy DPI tej bezprzewodowej myszy pomiędzy 1000/1600/2000/4000, aby spełnić Twoje specjalne potrzeby przy wyższej czułości. Dokładnie odtwarzaj ruch podczas pracy z dużą prędkością, idealny do wyświetlaczy HD 4K/8K.

Ultra cicha mysz
Mysz do laptopa ma cichą konstrukcję, jest bardzo cicha podczas klikania, przewijania i przesuwania, co czyni ją idealną myszą komputerową do biura, sali konferencyjnej, kawiarni, biblioteki, sypialni.

Smukła i wygodna konstrukcja
Odbiornik USB można wygodnie przechowywać w smukłej myszy bezprzewodowej, a wyjątkowo cienka i lekka konstrukcja sprawia, że ​​mysz USB jest łatwa do przenoszenia lub podróżowania. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne trzymanie w dłoni przez cały dzień.

Długi czas pracy baterii
Zastosowany zaawansowany chip technologiczny z inteligentną technologią oszczędzania energii, bezprzewodowa mysz Ugreen o żywotności baterii do 18 miesięcy. Mysz komputerowa zasilana jest baterią 1AA. Uwaga: bateria nie jest dołączona.

Szeroka kompatybilność
Ta mysz do laptopa jest z łatwością kompatybilna z systemami Windows 7/8.1/10/11/XP, macOS, Linux, Chrome OS i Android. Współpracuje z laptopem, komputerem stacjonarnym, Chromebookiem, Macbookiem, tabletem, notebookiem i innymi urządzeniami. Uwaga: tylko połączenie USB 2,4G, brak Bluetooth dla myszy komputerowych. Odbiornik USB mieści się w myszy bezprzewodowej, umieszczonej obok gniazda baterii.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.