Chłodzenie wodne Endorfy Navis F280 ARGB (EY3B005)

Dodaj opinię

Kod:  413044092

Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chłodzenie wodne Endorfy Navis F280 ARGB (EY3B005)

Dodaj opinię

Kod:  413044092

549,00

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Ten podświetlany Navis F280 udźwignie nawet wymagania procesorów z większym apetytem energetycznym – to dlatego, że bije pracuje w nim cicha blokopompka z łożyskiem ceramicznym i sterowaniem PWM. Do tego w pakiecie są dwa wentylatory Fluctus. Każdy z nich ma 140 mm i może wydajnie pracować nawet na niższych obrotach, więc przekaż ekipie, że długo nie odkleisz się od kompa.

Za przepływ powietrza przez chłodnice odpowiadają wielokrotnie nagradzane wentylatory Fluctus 140 PWM ARGB. Ich łopatki zostały wyprofilowane w taki sposób, aby jak najdokładniej owiewać gęsto ułożone żebra radiatora. Do tego każda z łopatek wykończona jest falistą krawędzią, która zmniejsza słyszalność irytującego szumu.

Sprzęt bez ARGB jest w porządku – ale prawda jest taka, że fajnie czasem odpalić kolorową zorzę nad biurkiem i poczuć się jak w innym wymiarze. Właśnie dlatego na chłodnicy śmigają wentylatory Fluctus 140 PWM z opcją ARGB. Z ARGB dopasujesz wygląd coolera do swojego centrum zarządzania światem. Oświetlisz go na dowolny kolor albo ustawisz sobie efekt iluminacji – na przykład mieniącą się tęczę albo pulsującą falę. 

W pakiecie z Navis F280 ARGB dostajesz tubkę wydajnej i łatwej w nakładaniu pasty termoprzewodzącej Pactum PT-3, która spokojnie wystarczy ci na kilka instalacji.

Specyfikacja

Materiał radiatora
  • Aluminium
Przeznaczenie
Prędkość obrotowa
  • 250 – 1800 obr./min
Rozmiar wentylatora
Wymiary
  • 140×310×28 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.