Chłodzenie Arctic F14 PWM PST CO (ACFAN00220A)

Dodaj opinię Kod:  412676520
Rozmiar wentylatora
Rodzaj chłodzenia

Chłodzenie Arctic F14 PWM PST CO (ACFAN00220A)

Dodaj opinię Kod:  412676520

Dostępny

34,29

Gwarancja. 6 lat 

Opis

Szwajcarska firma Arctic specjalizuje się w produkcji układów chłodzenia do komputerów PC, zasilaczy i obudów. W jej asortymencie znajdują się chłodnice procesorów, chłodnice do kart graficznych oraz wentylatory do obudów PC. Produkuje również radiatory do modułów pamięci i wentylatory do chłodzenia modułów pamięci.

Firma zyskała popularność na całym świecie, ponieważ udało jej się ugruntować pozycję producenta różnych systemów chłodzenia procesorów i kart graficznych. Produkuje również wentylatory o niskim poziomie hałasu. Wszystkie produkty firmy charakteryzują się najwyższą jakością.

Wysoka jakość była i pozostaje główną zaletą firmy. Dość powiedzieć, że wszystko, co robi Arktyka, jest testowany przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Czy przed wysyłką do kupujących występują jakieś awarie?

Obecnie firma oferuje duży wybór komponentów przeznaczonych do komputerów największych marek, a także sprzętu peryferyjnego i przenośnych systemów akustycznych. Dzięki szerokiej sieci dystrybucji firma stale pozyskuje nowych konsumentów, którzy przebywają w różnych krajach świata. Główną zaletą firmy, tak jak poprzednio, pozostaje wysoka jakość.

Szwajcarska firma Arctic powstała w 2001 roku. A teraz siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii. Biura Arctic Cooling zlokalizowane są w USA i Hongkongu. Zakłady produkcyjne skoncentrowane są w krajach azjatyckich.

Specyfikacja

Rozmiar wentylatora
Prędkość obrotowa
  • 230 - 1350 obr./min
Zasilanie
  • 4-Pin
Wymiary
  • 140 x 140 x 27 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.