Karta graficzna Gigabyte PCI-Ex Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16GB GDDR6 (GV-R78XTGAMING OC-16GD)

Dodaj opinię

Kod:  412311114

Układ graficzny
Pojemność pamięci
Szerokość magistrali pamięci
Rodzaj pamięci
Rodzaj układu chłodzenia

Karta graficzna Gigabyte PCI-Ex Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16GB GDDR6 (GV-R78XTGAMING OC-16GD)

Dodaj opinię

Kod:  412311114

2 424,80

Dostępny

3

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Doświadcz niezrównanej wydajności, grafiki i efektywności dzięki kartom graficznym AMD Radeon z serii RX 7000, pierwszym na świecie gamingowym procesorom graficznym wyposażonym w technologię AMD RDNA 3. Zanurz się w zapierającej dech w piersiach grafice dzięki wysokiej wierności kolorów AMD Radiance, AMD FidelityFX Super Resolution i Radeon Super Resolution. Aby uzyskać jeszcze większą wydajność, połącz kartę graficzną AMD Radeon RX 7000 z kompatybilnymi procesorami AMD Ryzen, aby aktywować inteligentne technologie AMD.

System chłodzenia WINDFORCE
System chłodzenia WINDFORCE obejmuje trzy 90-milimetrowe wentylatory z unikalnymi łopatkami, naprzemienne obroty, 7 kompozytowych miedzianych rurek cieplnych, dużą komorę parowania bezpośrednio stykającą się z procesorem graficznym, aktywne wentylatory 3D i chłodzenie ekranu, które razem zapewniają bardzo wydajne chłodzenie.

Alternatywne obroty
Zmniejsz turbulencje powodowane przez sąsiednie wentylatory i zwiększ ciśnienie przepływu powietrza.

Aktywny wentylator 3D
Aktywny wentylator 3D zapewnia półpasywne chłodzenie, a wentylatory pozostają wyłączone, gdy procesor graficzny znajduje się w trybie niskiego obciążenia lub w grze o niskim poborze mocy.

Unikalny wentylator z łopatkami
Przepływ powietrza jest rozprowadzany wzdłuż trójkątnej krawędzi wentylatora i podąża za gładką trójwymiarową krzywą na powierzchni wentylatora.

Unikalny wentylator z łopatkami
Przepływ powietrza jest rozprowadzany wzdłuż trójkątnej krawędzi wentylatora i podąża za gładką trójwymiarową krzywą na powierzchni wentylatora.

Nano-smar grafenowy
Nano-smar grafenowy może wydłużyć żywotność wentylatora 2.1-krotnie, co jest zbliżone do żywotności podwójnego łożyska kulkowego, a także zapewnia cichszą pracę.

Duża komora parowania i rurka cieplna
Duża komora parowania jest w bezpośrednim kontakcie z GPU, w połączeniu z kompozytowymi rurkami cieplnymi, które szybko przenoszą ciepło GPU i pamięci wideo do radiatora.

Chłodzenie
Wydłużony radiator umożliwia przepływ powietrza w celu lepszego rozpraszania ciepła.

RGB Fusion
Dzięki 16.7 milionom konfigurowalnych ustawień kolorów i licznym efektom świetlnym, możesz wybrać dowolny efekt świetlny lub zsynchronizować go z innymi urządzeniami w GIGABYTE CONTROL CENTER.

Podwójny Bios
Domyślnym ustawieniem fabrycznym jest tryb OC, który zapewnia użytkownikom najlepszą wydajność. Jednak przełączenie na tryb cichy będzie cichsze.

Ochronna metalowa płyta tylna
Metalowa płyta tylna nie tylko dodaje estetycznego kształtu, ale także poprawia strukturę karty graficznej, zapewniając pełną ochronę.

Specyfikacja

Układ graficzny
Taktowanie pamięci
  • 19500 MHz
Częstotliwość rdzenia
  • Boost: 2565 MHz
    Game: 2254 MHz
System chłodzenia
  • WINDFORCE 3X
Pojemność pamięci
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.