Mysz Kensington Orbit Fusion Wireless Czarna (K72363WW)

Dodaj opinię

Kod:  411550704

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Mysz Kensington Orbit Fusion Wireless Czarna (K72363WW)

Dodaj opinię

Kod:  411550704

400,41

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Poznaj innowacyjny trackball pierwszej klasy. Bezprzewodowy trackball Kensington Orbit Fusion zapewnia ergonomiczny komfort, niezrównaną kontrolę i precyzję trackballa obsługiwanego palcem, z opatentowanym pierścieniem przewijania - a wszystko to w znajomym kształcie myszy. Idealna dla początkujących użytkowników trackballa, wyprofilowana konstrukcja przypominająca mysz zapewnia wygodę przez cały dzień, a pięć programowalnych przycisków znacznie zwiększa produktywność, a trzy ustawienia DPI ułatwiają sterowanie kursorem. Wysokiej jakości laserowy czujnik śledzenia i trackball 40 mm pozwalają użytkownikom poruszać się między wieloma monitorami i dużymi plikami, zajmując mniej miejsca na biurku oraz zapewniając lepszą dokładność i szybkość. Pozwól swojej dłoni połączyć się z innowacyjnym komfortem i kontrolą, a także palcową kontrolą przesuwania i przewijania, której pragniesz.

Wysokiej jakości laserowy czujnik śledzący, 40-milimetrowy trackball obsługiwany palcem i prosty przełącznik rozdzielczości zapewniają płynne sterowanie kursorem, optymalną precyzję i bezwysiłkowy ruch kursora.

Unikalny pierścień przewijania obsługiwany palcem zapewnia bardziej precyzyjne, intuicyjne i wygodne przewijanie. Wyprofilowana konstrukcja przypominająca mysz, która poprawia ułożenie dłoni, nadgarstka, przedramienia i ramienia przy mniejszym ruchu ręki, zapewnia komfort przez cały dzień.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.