Logitech Lift Vertical Ergonomiczna Mysz komputerowa bezprzewodowa/Bluetooth grafitowa (910-006473)

Dodaj opinię

Kod:  380623122

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym

Logitech Lift Vertical Ergonomiczna Mysz komputerowa bezprzewodowa/Bluetooth grafitowa (910-006473)

Dodaj opinię

Kod:  380623122

258,43

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Lift Vertical to zaawansowana ergonomiczna mysz, która łączy w sobie anatomiczny kształt z ulepszoną wydajnością, idealną dla małych i średnich dłoni. Dzięki naturalnemu ułożeniu dłoni - jak przy uścisku dłoni - zmniejsza się obciążenie mięśni nadgarstka i przedramienia.

Unikalny kąt pionowy 57° pozwala na wygodne ułożenie dłoni bez utraty wydajności. Czujnik o rozdzielczości 4000 dpi czterokrotnie zmniejsza liczbę ruchów dłoni wymaganych do wykonania pożądanej czynności. W takim przypadku męczysz się znacznie mniej. Jednym kliknięciem przełącznika prędkości kursora możesz natychmiast dostosować poziom czułości i dokładność pozycjonowania myszy.

Specyfikacja

Połączenie
Zasilanie
  • 1 x AA
Kraj producenta
  • Chiny
Rozmiar myszki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.