Dysk twardy Seagate IronWolf 4 TB 5400 obr./min 256 MB ST4000VN006 3,5 SATA III

Dodaj opinię

Kod:  368172675

Pojemność pamięci
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Format
Prędkość obrotowa

Dysk twardy Seagate IronWolf 4 TB 5400 obr./min 256 MB ST4000VN006 3,5 SATA III

Dodaj opinię

Kod:  368172675

520,12

459,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 457,16

2

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Wytrzymały. Gotowy do wyjścia. Skalowalne.
Dyski IronWolf zostały stworzone z myślą o sieciowej pamięci masowej. Zapewniają ciągłą pracę i wspierają technologię AgileArray, która gwarantuje elastyczność i niezawodność systemu. Technologia wielu dzierżawców i wysoki limit obciążenia zapewniają wydajność i skalowalność, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w swoim przedsiębiorstwie.

IronWolf + moc AgileArray

  < li>Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem systemów NAS zapewnia wyjątkową wygodę i niezawodność
 • Oprogramowanie IronWolf Health Management na serwerze Synology NAS 11 stale monitoruje bezpieczeństwo Twoich danych
 • Czujniki drgań obrotowych zapewniają stałą wydajność dysków , niezawodnie i przez długi czas w systemach wielodyskowych
 • Optymalizacja RAID zwiększa szybkość reakcji i czas pracy bez przestojów dzięki naprawie błędów w systemach NAS
 • Ulepszone funkcje oszczędzania energii oszczędzają energię i zapewniają odpowiednią moc we właściwym czasie

Aktywne zabezpieczenia NAS dzięki oprogramowaniu IronWolf Health Management na serwerach Synology DiskStation 1, 2

 • Oprogramowanie IronWolf Hea lth Management jest przeznaczony dla systemów Synology NAS DiskStation korzystających z dysków twardych IronWolf. To oprogramowanie zwiększa ogólną niezawodność systemu, zapewniając użytkownikowi wskazówki dotyczące zapobiegania problemom i odzyskiwania danych.
 • Profilaktyka. Oprogramowanie IronWolf Health Management monitoruje środowisko użytkownika i wydaje zalecenia, aby zapewnić najwyższą wydajność systemów NAS.
 • Zapobieganie problemom. Oprogramowanie IronWolf Health Management analizuje setki parametrów systemowych i zaleca utworzenie kopii zapasowej, gdy wykryje potencjalny problem.
 • Przywróć. Dostęp do Seagate Data Recovery Services zapewnia bezpieczne odzyskiwanie danych w przypadku wystąpienia problemu.

Obsługuje NAS i systemy wielokieszeniowe, wbudowane czujniki drgań obrotowych< /strong >
Kółka IronWolf są już uznawane za najlepsze w swojej klasie. Ich modele o największej pojemności są wyposażone w czujniki drgań obrotowych, które pomagają utrzymać wydajność w wielokieszeniowych systemach NAS.

Technologia wielu użytkowników otwiera nowe możliwości
Wielofunkcyjność technologia użytkownika otwiera nowe możliwości dla aplikacji NAS, zwiększając limit obciążenia (do 180 TB rocznie) i umożliwiając wielu użytkownikom jednoczesną pracę z serwerem NAS. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem kreatywnym, czy właścicielem małej firmy, IronWolf jest miejscem, do którego należy się udać.

Uwolnij swoją kreatywność dzięki IronWolf i NAS
Masz pomysł zawód? Dzięki niezawodnej pamięci masowej o dużej pojemności możesz pracować w dowolnym miejscu i robić wszystko na czas. Dyski IronWolf dla NAS zapewniają całodobowy zdalny dostęp, tworzenie kopii zapasowych i udostępnianie plików, dzięki czemu możesz łatwo dzielić się pomysłami. Co więcej, skalowalność IronWolf pozwala na zwiększanie pojemności pamięci masowej wraz z rozwojem firmy.

Rozszerz swój korporacyjny serwer NAS
Małe firmy odnoszące sukcesy potrzebują wydajnego systemu przechowywania danych. Dyski IronWolf są zoptymalizowane do użytku w środowiskach NAS i wielu RAID. Wytrzymują wibracje, duże obciążenia i ruch. W przypadku technologii wielu użytkowników limit obciążenia wynosi 180 TB rocznie.

Przechowuj więcej
Stwórz potężny domowy system NAS do przechowywania i odtwarzania plików multimedialnych HD oparty na oprogramowaniu IronWolf dyski twarde — liderzy pod względem pojemności w swojej klasie. Przechowuj tysiące filmów fabularnych i dziesiątki tysięcy zdjęć na swoim prywatnym serwerze: pomyśl o nim jak o własnej domowej chmurze.

Specyfikacja

Kod producenta
 • ST4000VN006
Pojemność pamięci
Zgodność
 • Dla MAC OS, Windows, Linux
Rodzaj dysku twardego
Interfejs połączenia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.